"Привіт з Києва" від "Першої приватної броварні" ®

11.12.2015  16:50 __ На правах реклами


Напередодні новорічних свят "Перша приватна броварня" презентувала чотири нові сорти пива, присвячені різним історичним районам Києва та об’єднані в серію "Привіт з Києва". Вже не вперше компанія доводить, що створення оригінальних сортів пива – справа не лише маленьких крафтових чи ресторанних пивоварень.

"Я вже п'ять років живу і працюю в столиці, — розповідає Андрій Мацола, пивовар та засновник "Першої приватної броварні", — і тому в мене давно зародилась ідея створити оригінальне пиво спеціально для киян. Коли ж наша команда приготувала експериментальні зразки, то виявилося, що вибрати один просто неможливо — кожен з них має право відображати такий різноманітний та неповторний Київ. Тому ми вирішили зварити чотири сорти пива – різні за стилем, кожен зі своїм характером. Так і з’явилася серія "Привіт з Києва". Подібно до того, як емоції художника переносяться на картину, у пивовара вони втілюються в особливий смак створеного пива."

До серії "Привіт з Києва" увійшли чотири різних пива, кожен з яких відображає певну епоху в історії столиці й певний район міста:

  • "Андріївський Ель" – благородний золотий ель з хмелевою гірчинкою та яскравим цитрусовим ароматом.  
  • "З Євбазу" – класичний лагер з вираженою гірчинкою (32 IBU) та чистим хмелевим ароматом.
  • "Лівий берег" – лагер у віденському стилі з солодовим смаком, помірною гіркотою та насиченим мідним кольором.
  • "VOZDVIЖENSKE" – легкий напівтемний ель, в ароматиці якого переважають квіткові та фруктові тони.

Продаж новинок буде зосереджено безпосередньо в Києві, а в великих мережах супермаркетів споживачі також зможуть придбати колекційний подарунковий набір з усіх 4-х сортів.

powered by lun.ua