Плов. Салюти. Вітання. Чи, яким чином відбулося відкриття ЖК "Щасливий" ®

25.10.2015  19:00 __ На правах реклами

17 жовтня у ЖК "Щасливий", який затишно розташувався на Петропавлівській Борщагівці усього за 600 метрів від Киева, велично відсвяткували відкриття комплексу. Захід пройшов по-справжньому масштабно: більш ніж 1200 запрошених розділили це свято разом з його засновниками. Захід відбувся завдяки забудовнику - компанії "НоваБудова". "Ми не могли просто запустити будинок в експлуатацію, відкриття комплексу - особливо важлива подія для мешканців ЖК "Щасливого", тому воно повинно було пройти на високому рівні", - розповідає маркетолог компанії.

Фестиваль був дійсно незабутнім. На великій сцені для гостей виступали переможець останнього сезону шоу "Голос країни", Антон Копитін, група "Gravitation" та "The Cavaliers", а також молода співачка Мілана. Та, звичайно, на святкуванні була присутня сама Ольга Фреймут, яка є рекламним обличчям компанії "НоваБудова".

Під гучний супроводід гостей пригощали пловом (450 кг). На святі були розіграні цінні призи, головним з яких стала можливість продовжити для себе літо на Кіпрі. Але більше за всіх раділи діти: для них організатори створили ціле розважальне містечко. Малюки стрибали на батутах, каталися на поні, милувалися захоплюючим шоу мильних бульбашок, а також брали участь у веселих конкурсах (під час яких отримували не тільки море позитивних емоцій, але й чесно зароблені "гроші"-"щасливчики", які пізніше можна було обміняти на призи).

Свято проходило з 13:00 пополудні до 19:00 вечора. Гості, які залишилися до самого кінця, змогли помилуватися розкішним салютом. Його численні вогники розлетілися по небу, як маленькі яскраві віконця нових квартир, які компанія "НоваБудова" побудувала для своїх мешканців.

Гості, які відвідали фестиваль, передали організаторам стільки вдячних слів, що творці житлового комплексу ЖК "Щасливий" вирішили повторювати цей фестиваль щороку. Але якщо ви пропустили це свято - нічого страшного, значить, вас запросять наступного разу! Тим часом, у вас буде достатньо часу для того, щоб вибрати та придбати квартиру на Петропавлівській Борщагівці в споруджуваному будинку комплексу ЖК "Щасливий".

powered by lun.ua