Хто чий родич у КиїврадіФото з Facebook УДАРу

До нової Київради пройшли куми, свати, брати, брати та сини низки політиків та депутатів.

Хто чий родич у міськраді, з’ясував DreamKyiv.

СИНИ

Артур Баленко — 33-річний син депутата Київради минулих і теперішнього скликань Ігоря Баленка та співачки Асії Ахат. До Київради потрапив від "УДАРу", переміг у мажоритарному окрузі в Голосіївському районі. Є засновником ТОВ "МГМ Моделс". Вищої освіти не має.

Андрій Білозір — 32-річний син куми чинного президента України співачки Оксани Білозір. Переміг у мажоритарному окрузі в Деснянському районі, так само під прапором "УДАРу". На момент обрання до Київради офіційно був безробітним.

У новій Київраді, як то кажуть, родич на родичеві сидить, ще й родичом поганяє. Фото з Facebook УДАРу

Олексій Гриценко — 35-річний син народного депутата Анатолія Гриценка. Був одним з очільників Автомайдану. Під час виборчої кампанії до Київради проходив службу в армії. Є заступником директора ТОВ "Національні інновації". Гриценку належить ТОВ "Фан-клуб хокейного клубу "Беркут", сам Олексій також грає у цьому клубі. Він є засновникомбудівельної компанії "Промтех-Сервіс".

Олексій Гриценко. Фото dreamkyiv.com

Ігор Кісільов — 30-річний син заступника голови Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Київської області Петра Кісільова. Пройшов по списках "УДАРу". Є начальником Управління забезпечення діяльності голови, контролю та міжнародної діяльності Держсільгоспінспекції.

Олександр Харченко — 34-річний син судді з Ніжина Володимира Харченка. Сам є адвокатом.

ДРУЖИНИ

Людмила Закревська — дружина народного депутата від ВО "Батьківщина" Олександра Чорноволенка. Пройшла як мажоритарник у Голосіївському районі від "УДАРу".

Рена Назарова — дружина Юрія Збітнєва, очільника партії "Нова сила" — від неї до Київради вів свою команду екс-голова КМДА Іван Салій. Рена є третім номером "УДАРу".

Катерина Кириченко — її називають цивільною дружиною нардепа від ВО "Батьківщина" Дмитра Андрієвського. До Київради пройшла за списками "УДАРу".

Катерина Кириченко. Фото dreamkyiv.com

Олена Овраменко — багато років була депутатом Київради від більшості Черновецького,дружина голови Сумської митниці Володимира Підрушняка.

БРАТИ І СЕСТРИ

Павло Бригінець — брат чинного народного депутата від ВО "Батьківщина" Олександра Бригінця. Пройшов за списками "УДАРу".

Ірина Косіченко — родичка колишнього першого заступника голови Державного агентства резерву України та члена Партії регіонів Михайла Косіченка.

ЗЯТІ ТА ІНШІ

Костянтин Яловий — зять чинного народного депутата Віктора Пилипишина і син екс-заступника Олександра Омельченка Володимира Ялового.

Микола Негрич — зять екс-керівника ХК "Київміськбуд" Михайла Голиці.

Олександр Супруненко — брат екс-зятя Леоніда Черновецького Вячеслава Супруненка.

Олександр Супруненко. Фото dreamkyiv.com

КУМИ

Сергій Левада — кум колишнього нардепа від Партії регіонів Василя Горбаля, екс-радник колишнього голови КМДА Олександра Попова. Також є депутатом від "УДАРу".

Юрій Сухін — кум Олега Ляшка та його заступник по Радикальній партії.

Вадим Столар — за даними джерел, є племінником Людмили Костенко, яка пройшла до Київради від Радикальної партії Олега Ляшка.

powered by lun.ua