Олександр Попов. Невдалий піар на батутах

30.05.2012  17:36 __ Українська правда. Київ


Фото з сайту КМДА

Помпезне відкриття головою КМДА Олександром Поповим "Екстрим парку" у Парку Дружби народів, порадувало не всіх. Людям, які згодилися допомогти владі, це принесло чималі проблеми.

Відкриття майданчику для розваг з гордою назвою"Екстрим парк" відбулося у 26 травня. Приурочили його до Дня Києва.

Сайт КМДА повідомляв про цілком пересічну для такого великого міста, як Київ подію з притаманним йому пафосом.  

Однак, як з’ясувала "Українська правда. Київ", нове "покращення" для киян виявилося мильною бульбашкою. А для тих, хто люб’язно погодився допомогти владі і надав декорації для гарної телекартинки взагалі обернулося неприємностями.  

Парк відривали помпезно: були і перерізання стрічки, і концерт, і показові виступи, і оплески. Фото з сайту КМДА

У середу стало відомо, що 29 травня близько 14.25 на території парку Дружби народів згорів батутний парк, призначений для стрибків. Від чотирьох батутів за 20 хвилин не залишилося нічого.  

Як повідомив один з активістів, що займаються на батутах, їх попросили влаштувати шоу у день, коли Попов відкривав "Екстрим парк".

Для Попова влаштували показові виступи. Фото з сайту КМДА

"Ви знаєте, що в суботу туди приїжджав Попов. Спеціально для нього були влаштовані батути. Ну, щоб зробити показовий виступ для Попова. Після цього вони повинні були бути розібрані і повернуті власникам", - розповів хлопець.

Церемонія відкриття була завершена, хлопці виконали свою програму, а коли за кілька днів приїхали за своїми батутами, застали пожежу, у якій згоріли батути.  

"Там було 4 батути. Яка причина пожежі, я не знаю. Може, навмисний підпал, може, необережне поводження з вогнем. Але в нас на Оболоні, де займаються хлопці, ніхто навіть не палить! Вони в зал ходять, а тоді ще на батут. Ніколи проблем не було", - розповів співрозмовник.

Активісти у соцмережах розіслили оголошення з проханням усіх небайдужих приїхати в батутний парк, прибрати територію і допомогти відновити бодай каркаси.  

Коли Попову показували "Екстрим парк", то говорили: "А тут ми облаштували батути. Кожен охочий може пострибати". Однак з'ясувалося, батути брали в оренду... Фото з сайту КМДА

У свою чергу Олександр Мазурик, який тренує хлопців на Оболоні і який теж давав "Екстрим праку" свій батут у користування, від коментарів відмовився.

"Я не хочу нічого коментувати. Як так сталося, я не знаю. Я втратив свій батут, на якому займалися хлопці", - сказав він.

Ось такі повідомлення з'явились у соцмережах. Щоправда,згодом деякі користувачі їх видалили

Коли ж "Українська правда. Київ" почала з’ясовувати подробиці історії, виявилося, що дехто явно не хоче, щоб про це дізналася широка аудиторія.

Так, директор "Парку Дружби народів" Олександр Дуброва у коментарі "УП. Київ" сказав, що ніякої пожежі на території парку не було.

"Не було ніякої пожежі. Спитайте того, хто вам це розказав. У нас територія велика. Ніде пожеж не було", - сказав Дуброва.

 

Так батутний парк виглядав 29 травня. Диретор "Парку Дружби народів" телефоном тричі запевнив, що ніякої пожежі не було.  фото з мережі ВКонтакте

На запитання, чого ж тоді до них приїжджали пожежні машини, він відповів: "У нас тополиний пух. Він іноді горить. Пожежні тут регулярно їздять".

Він додав, що свого батутного парку у них взагалі не було, є лише один батут, а інші орендували, бо не встигали доробити парк до офіційного відкриття.

"У нас є батутний майданчик. Є один батут. Майданчик недобудований. Його до відкриття зробили, але зараз все переробляємо. До нас на відкриття приїхали спортсмени, а зараз переробляємо все, щоб там можна було і змагання провести, і щоб звичайні люди могли відпочити. А обладнання ми частину орендували, бо не встигали доробити", - сказав Дуброва.

Водночас слова директора парку спростували у МНС.

"У "Парку Дружби народів" горів дерев'яний настил на площі 50 кв.м. Гасили 20 хвилин. Причина необережне поводження з вогнем", - повідомив представник служби порятунку МНС Олександр.

На запитання, чи горіли там батути, він відповісти не зміг: "Коли приїхали пожежні, там залишилося сміття і каркаси".

Водночас джерело видання у МНС відзначило, що, ймовірно, згоріли таки батути, які стояли на настилах.

Коли ж кореспондент УП. Київ зателефонував до КМДА, там відповіли, що на місце події вже виїхали представники головного управління з надзвичайних ситуацій КМДА, які мають з'ясувати, що там сталося.   

Після дзвінків "Української правди. Київ" до МНС та керівництва парку Дружби народів, окремі користувачі соцмереж видалили перепост повідомлення про пожежу з проханням допомогти. 

З’явилася інформація, що хлопцями, які допомогли київській владі пропіаритися, вже настійливо рекомендують не піднімати галас.

Увечері факт пожежі підтвердили і в КМДА, але зепевнили, що все відновлять, аби там 16 успішно розпочався фестиваль екстримальних видів спорту.

"Фестиваль екстримальних видів спорту, який розпочнеться 16 червня і триватиме до 2 вересня, відбудеться на високому організаційному рівні, не зважаючи на пожежу, що днями сталася на території екстрим-парку", - заявили в Головному управлінні спорту.

Джерело видання в КМДА повідомило, що тепер хлопцям нібито обіцяють повернути частину грошей.

Однак, чому про пожежу нехотіли розповідати, чому переконував у протилежному директор парку, і чому просили хлопців не піднімати галас?

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua