Випустити пару, або Де постріли у Києві?Бувають такі дні, коли встав не з тої ноги і світ замість кольорового став чорно-білим? Коли здається, що все не так? Що керівництво вимагає забагато, а найкращі друзі нічого не розуміють? Коли усе валиться з рук, і ви вже ненавидите увесь світ? Заспокойтеся, такі дні бувають у кожного.

Не всім і не завжди вдається бути лагідним і спокійним та бачити позитив у всьому. Тому варто вдихнути глибше і … не заспокоїтися, а навпаки – випустити пару. Наприклад пострілявши в тирі.

У столиці чимало місць, де можна не лише подолати поганий настрій і поуправлятися у стрільбі, а й чудово розважитися у колі сім'ї, колег чи друзів.

Одним із найбільш популярних і почесних закладів є тир "Ібіс", пише портал Gloss.ua

Він розташований у Солом'янському районі. Тир пропонує широке меню різноманітних гвинтівок і пістолетів, які можна вивчити на офіційному сайті комплексу.

 

Цінова політика: вартість оренди одного стрілецького місця в 50-метровому тирі – від 70 до 200 гривень (залежно від дня тижня, часу доби й часу прокату).

Самостійна навчально-тренувальна стрілянина в електронно-стрілецькому тирі обійдеться у 30 гривень за 15 хвилин, у 50 гривень за 30 хвилин та у 80 гривень за годину.

Заклад знаходиться на вулиці Гетьмана, 27. Найпростіше доїхати від метро "Шулявська".

"Гидкий Койот" у торгово-розважальному центрі DreamTown привертає увагу великою кількістю відвідувачів, серед яких почесне місце займають чоловіки й діти.

У закладі дорога апаратура і якісна техніка. Тир розділений на два міні-зали. У першому є можливість спробувати свої сили в стрілянині із лука, у другому – з рушниці за допомогою комп'ютерних програм, які, завдяки спеціальним спецефектам, гіперболізують відчуття.

При тирі також функціонує магазин зі зброєю на будь-який смак. Єдиним недоліком цього закладу є мінімальна кількість співробітників.

Цінова політика: гвинтівка-автомат: 40 пострілів коштуватиме 40 гривень, кулемет: 100 пострілів – 50 гривень, гвинтівка: 10 пострілів – 20 гривень, лук: 10 пострілів – 20 гривень, арбалет: 10 пострілів – 30 гривень, метання: 12 кидків – 20 гривень, револьвер: 8 пострілів – 30 гривень, пістолет: 16 пострілів – 36 гривень, револьвер: 16 пострілів – 35 гривень, автомат: 40 пострілів – 50 гривень.

Заклад знаходиться на Оболонському проспекті, 1-б, 3 поверх.

Стрілецький клуб LEX – це клуб, який має на меті навчити людей, які володіють зброєю і хочуть уміти захищатися.

За словами тренера Сергія, у клубі не тільки вчать стріляти, тут вчать не боятися користуватися своєю зброєю, використовувати її як інструмент самооборони.

"Також у клубі активно розвивають сучасні міжнародні прикладні стрілецькі види спорту за правилами IPSC, IDPA, TSA, за якими регулярно проводяться тренування. Члени клубу мають можливість брати участь у різноманітних змаганнях та чемпіонатах з практичної та прикладної стрільби", - розповів Сергій.

На семінарах у клубі вивчають основи швидкісної стрільби, правила й культуру безпечного поводження зі зброєю. Тут здобувають навички точної швидкісної стрільби, швидкого перезарядження й переміщення, уміння вести стрільбу в русі й з різних положень, здатності оцінювати обстановку й приймати рішення.

Цінова політика: від 300 до 600 гривень залежно від тренінгу

Заклад знаходиться на вулиці Сосюри, 7.

Цікавою спадщиною Радянського Союзу є стрільбище на станції метро "Лісова". Його ледве видно серед торговельних точок із продовольчими продуктами. Вартість одного пострілу становить 50 копійок. Найбільше кидаються в очі мішені – іржаві фігурки різних форм і розмірів.

Щось подібне є в парку на метро "Нивки", схожий тир залишився на "Лівобережній".

За межами Києва, у селі Капітанівка, знаходиться тир "Снайпер", де на свіжому повітрі  можна повністю зосередитися на мішені, добре відпочити після стрілянини й навіть улаштувати свято.

"Снайпер" являє собою величезну базу тирів і стрільбищ, де періодично проводяться змагання. У комплекс можна приїхати постріляти як зі своєю рушницею, так і взяти напрокат.

 

Цінова політика: маючи свою рушницю, можна стріляти годину на стенді за 40 гривень. Додатково потрібно оплатити по 2 гривні за кожну тарілочку.

Не маючи рушниці – тарілка + один постріл – 5 гривень.  

Там також є пістолет "Форт", автомат Калашникова й малокаліберний карабін.

Адреса:  Святошинський район, с. Капітанівка, вул. Лісова, 1.

Стрілецький клуб "Бекас-Київ" орієнтований на – мисливців і спортсменів, які хочуть удосконалити свої навички стрільби, хочуть тренуватися, брати участь у змаганнях, готуватися до мисливського сезону або нових спортивних досягнень. У "Бекас-Київ" також проводяться змагання зі стрілецького спорту.

 

Адреса: 9 кілометр Обухівської траси, за рестораном "Караван".

Спортивно-стрілецький комплекс "Сапсан-спорт" не відстає від своїх конкурентів і надає можливість відпочити на природі й удосконалитися в кульовому, луковому, стендову видах стрільби, а також – стортингу (ігровому полюванню). На території стрільбища функціонують магазини зброї, сауна й ресторани.

Адреса: Київська область, м. Бровари, вул. Чкалова, 29.

powered by lun.ua