У Києві збудують вежі-близнюки та будинок-зигзагВисотка на Ленінградці закриє світло мешканцям житлових будинків

Столичні архітектори вирішили кардинально змінити обличчя Києва. Вони розробили низку проектів нових будівель та комплексів.

За словами розробників, за 5-10 років місто буде не впізнати, пише "Сегодня".

Так, біля центрального РАГСу міста планують звести дві найвищі будівлі в Україні –висотки Victory Towers по 60 поверхів.

Наразі на проспекті Перемоги вже розпочалися підготовчі роботи, землю обгородили парканом. В одній з веж розміститься 5-зірковий готель "Шератон" з паркінгом на 1400 машин, а в іншій – офіси.

Праворуч від РАГСу зводять ще один бізнес-центр Sky Towers – з двох веж у 47 і 34 поверхи. За інформацією видання, там уже побудували 8 підземних поверхів паркінга. На одній башті зроблять вертолітний майданчик, на другій — ресторан.

 

Зовсім скоро можуть розпочати будівництво найдивнішої будівлі у місті — багатофункціонального комплекса "Ioca" на Кудрявському спуску, 16. Планується, що на дахах зигзагоподібної 28-поверхової висотки висадять дерева, розмістять ресторани і кафе. У самій будівлі розташуються готель, офіси, торгові зали та фітнес-центр.

 

Архітектори запланували також змінити набережну, звівши комплекс, що нагадує за формою теплохід. За словами архітектора Лариси Скорик, проект реконструкції набережної між Поштовою площею і мостом Метро уже затверджений. Нині замовник шукає інвестора.

Фото archunion.com.ua

Свій Манхеттен може з'явитися на Московській площі, де планують звести кілька висоток на місці будівлі непрацюючого пивзаводу №1. У новобудах планують зосередити не лише бізнес, але і торгово-розважальні заклади.

 

За інформацією компанії-замовника, проект пройшов містобудівну раду, але поки заморожений.

У 2014 році на Печерську (перетин бульвару Дружби Народів і вулиці Струтинського) з’явиться бізнес-центр IQ Business Center з незвичним круглим фасадом. У ньому розташуються sky-bar, фітнес-центр, басейн, spa салон, ресторани і кафе. Також на будівлі планують облаштувати вертолітний майданчик.

 

На Ленінградській площі хочуть звести 18-поверховий торгово-офісний комплекс з деревами на даху. У будівлі будуть банк, офіси і бутіки. Зараз територія обгороджена зеленим парканом, передпроектні рішення були схвалені на містобудівній раді ще в грудні 2009 року.

На руїнах знаменитого кінотеатру імені Довженка на проспекті Перемоги зведуть 15-поверховий офісно-торгово-розважальний центр.

А від Верховної Ради можуть прокласти сходи з ротондами і оглядовими майданчиками до вертолітного майданчика на Парковій дорозі.

 

"Про цей проект я доповідав Кучмі і Ющенку. Зараз намагаюся показати і теперішньому президенту. Він пройшов затвердження", - розповів архітектор Георгій Духовичний.

 У головному управлінні архітектури КМДА відзначили, що після кризи інвестори знову готові вкладати гроші в коштовне будівництво. На місцях заморожених будівництв уже пожвавлюються роботи – десь лише розчистили територію, а десь уже готові кілька поверхів.

Фото Сегодня 

powered by lun.ua