На вертодромі Януковича буде боулінг і казиноФото ЛігиБізнесінформ

Вертолітний майданчик, який будують неподалік від Верховної Ради, зможе приймати не лише президентський вертоліт, а й збирати можновладців на танці чи гру у більярд.

У скандальній будівлі на Парковій алеї будуть дискотека, лаундж-бар, сигаретний зал, суші-бар, зал гральних автоматів, боулінг і навіть роллердром, пише ЖЖ-юзер artemco на порталі "Интересный Киев". 

Схоже, перед роботою чи після, президент, який відпочиває дуже мало, нарешті таки зможе і розважитись і відпочити.  

За словами архітектора Сергія Степанова, який займається розробкою проекту вертодрома, будинок під самим майданчиком буде заскленим, а біля нього висадять квіти. Тож на мальовничих схилах Дніпра всже зовсім скоро з'явиться справжня оаза для можновлядців. 

Уже повністю готова "коробка" вертолітно-розважального центру  
План будівлі  

Згідно з планом будівництва, на першому (підземному) поверсі 4-поверхової будівлі буде піркінг, на трьох інших чиновники зможуть відпочити тілом і душею, а на четвертому (даху) місця для паркування двох вертольотів.

На даху будівлі будуть приземлятися вертольоти 

За вертолітним майданчиком насправді ховається розважальний комплекс. Ймовірно, лише для VIP-персон. 

 
 

Як відомо, будівництво вертолітного майданчика на Парковій дорозі розпочалося наприкінці жовтня 2010 року, здати його в експлуатацію планують у лютому-березні 2012 року.

У липні будівельники приступили до зведення естакади, яка з'єднає вертодром із вулицею Грушевського. Тоді ж планували класти асфальт на тротуарі біля будинку № 9-а на вулиці Грушевського, куди з майданчика виїжджатимуть авто.

Будівництов веде компанія "Солсіф". Попередньо вартість будівництва оцінювали у 50-60 мільйонів гривень. Інвестором будівництва є компанія "Амадеус".

Усі фото з порталу "Интересный Киев"

powered by lun.ua