Русанівку "марафетять" до приїзду Януковича. Фото

04.07.2011  17:21 __ Українська правда. Київ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
На Русанівці кипить робота
На Русанівській набережній ось уже тиждень кипить робота. Подейкують, що комунальники наводять красу до приїзду президента Віктора Януковича.

Про це пишуть на Форумі "Української правди".

За словами місцевих мешканців, близько 50-70 робітників працюють мало не цілодобово, не зважаючи навіть на дощ.

Зокрема, вони знімають стару плитку, поспіхом кладуть нову, встановлюють нові лавочки та паркани, розбивають нові клумби та дитячі майданчики.

У Головному управлінні з контролю за благоустроєм наголосили, що набережну приводять до ладу згідно з розпорядженням КМДА від 26 березня, згідно з яким набережну мали облагородити до дня Києва.

За словами прес-секретаря цього головного управління Владислава Шелокова, працівники Головблагоустрою прибрали на набережній незаконні МАФи, працівники шляхо-експлуатаційного управління замінюють дорожнє покриття, а "Київзеленбуд" має висадити нові рослини.

"Є відповідне розпорядження про благоустрій набережної. Ми свою частину роботи виконали - ще 25 червня демонтували 8 ларьків, що не мали документів. Тепер там тривають роботи з прибирання, реконструкції зеленої зони, парку", - сказав Шелоков. 

Чутки про те, що 6-7 липня на Русанівку приїде президент ходять і в кулуарах Київради. Там, зокрема, подейкують, що на прикладі благоустрою набережної голова КМДА Олександр Попов хоче показати Януковичу результативність своєї роботи.

Також подейкують, на набережній з'явиться ротонда, подарована нібито заступником голови КМДА Михайлом Кучуком.

Натомість депутат фракції "Республіка Київ" у Київраді Олексій Давиденко, що мешкає  на Русанівці, переконаний, що набережну приводять до ладу завдяки самим місцевим жителям.

"Сьогоднішня реконструкція Русанівської набережної - це яскравий приклад успішної боротьби мешканців конкретного мікрорайону за покращення умов свого життя. Адже у Програмі соціально-економічного розвитку Києва на 2011 рік для реконструкції Русанівської набережної не було передбачено ані копійки. І лише більш, ніж тисяча підписів, зібраних русанівцями під час акції протесту, змусила владу взятися за ремонт та облаштування набережної", - сказав Давиденко.

Відповідаючи на питання про приїзд Януковича, депутат сказав: "Приїзд президента у даному разі піде лише на користь мешканцям мікрорайону, адже це дозволить нам користуватись впорядкованою Русанівською набережною ще у цьому сезоні".

У Головному управлінні містобудування та архітектури повідомили, що закінчити всі роботи з благоустрою Русанівської набережної планували до 6 липня, однак наразі не відомо, чи вдасться робітникам справитися вчасно.

"Мали всі роботи закінчити до 6 липня. Тепер кажуть, можливо, закінчать до 7 липня", - сказав співрозмовник. Він також додав, що на відкриття набережної прибуде хтось з адміністрації президента, а можливо, і сам президент.

На Русанівці про президента тільки й мови - балачки про майбутній приїзд лунають то тут, то там. 

Робітники ж розповіли "Українській правді. Київ", що з понеділка до середи працюватимуть цілодобово.

"Хіба ви не знаєте, хто приїде? Президент! У нього скоро день народження. Тут треба все доробити. Сьогодні працюватимемо навіть вночі", - сказав один з робітників, що саме сів повечеряти. 

"Дивіться, яка краса тут буде. Нова плитка, альтанка. Але хіба то для простих людей робиться? Всі чекають президента у середу", - сказав інший робітник. 

Мешканці Русанівки не знають радіти такому "подарунку" чи плакати. 

"Кому треба ця показуха? Благоустрій треба постійно проводити, а не до приїзду Януковича. Та й кому потрібно, щоб тут нові кіоски росли? Ось через дорогу прибрали ларьок, але сказали, що після візиту президента повернуть. А отут що вибудували?", - розповіла Людмила, вказуючи на кількаповерхову будівлю, що з'явилася нещодавно на набережній.

На набережній виросла будівля. Робітники кажуть, що якийсь депутат вирішив відкрити тут ресторан

"А що з Дніпром зробили! Ми тут купалися завжди. А тепер ці кораблі з їх ресторанами. Кажуть, простих людей тут нема. Литвин ці дебаркадери тримає, депутати", - сказала інша жінка.

Нині ж робота кипить. Працівники кажуть, нові газони, лавки, клумби і нові дороги будуть вже до 6 липня. Згодом обіцяють навіть систему поливу встановити. 

Усі фото Української правди. Київ 

  

powered by lun.ua