Родина Черновецього відпочиває на найдорожчій віллі Лазурового берегу


1 2 3 4 5 6 7

В той час як мер Києва лікує душу у найдорожчому готелі Женеви, його родина зняла найдорожчу віллу на Лазуровому узбережжі.

Саме там мадам Айвазову і доньку мера Христину знайшли журналісти каналу СТБ.

Вони відправились до Канн, намагаючись потрапити на весілля Ірени Кільчицької, втім у Михайло-Архангельському храмі ні сном, ні духом не чули про таку урочистість.

22 серпня у Кільчицької був день народження. Зазвичай вона його святкувала у Каннах. А цього року, начебто, ще й мала піти на свій день народження до шлюбу.  

У пошуках Кільчицької журналісти поїхали до найдорожчого готелю узбережжя Hotel du Cap Eden Roc. Найдешевший номер в цьому готелі коштує 500 євро.

Втім родина Черновецького, в притаманному їй стилі, оселилася не в самому готелі, а на належній йому віллі. Це одні з двох найдорожчих апартаментів готелю.

Журналістам вдалося пройти на віллу через незачинену хвірточку, але дружина Черновецького і донька не побажали спілкуватися, заявивши, що це приватна територія.

На питання, де ж мер столиці, Аліна Айвазова лише побажала "Всего харошего".

Після чого за представниками ЗМІ прийшла охорона.

На сайті готелю вдалося з'ясувати,  що у серпні вілла "Ле Седр" коштує 5800 євро на добу. Крім того, як стало відомо, Христина Черновецька займає окремий номер за 1500 євро за ніч.

За свідченнями місцевих, родина столичного мера так полюбляє Лазурове узбережжя, що проводить тут по 4 місяці на рік.


Фото з сайту готелю
ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua