Керівник "Кінгз Кепітал": Вкладники можуть повернути грошіОлександр Бандурченко. Фото "Сегодня"
Керівник компанії "Кінгз Кепітал" Олександр Бандурченко заявляє, що вкладники мають можливість повернути свої кошти.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Сегодня".

"Зараз дуже важливо, щоб вдалося одержати ті гроші вкладників, що знаходяться в Голованова і Колесникова в процесі кримінальної справи, тоді стане можливо вирішити проблему людей, що зараз розраховуються по кредитах. Це цілком реально", - сказав Бандурченко.

За його словами, відповідно до закону, після оголошення про початок процедури ліквідації в кредиторів є рівно місяць для того, щоб оформити свої претензії до компанії.

"Новина про банкрутство "Кінгз Кепітал" була опублікована 1 вересня, тому вкладники, які бажають повернути свої кошти, повинні до 1 жовтня подати свої заяви за адресою: м. Київ, вул. Закревського, 87-д. Більш докладна інформація - на сайте initgroup.kingscapital.net ", - сказав Бандурченко.

Водночас він повідомив, що пастор "Посольства Божого" Сандей Аделаджа пов'язаний з махінаціями "Кінг Кепітал".

"Із Сандеєм мене познайомив мій партнер Олександр Сафонов. Перший раз зустрілися десь навесні 2006 року. Сандей став моїм духовним наставником, бачилися з ним і особисто спілкувалися приблизно раз на місяць. Обговорювали як духовні справи, так і бізнеси-проекти. Перелом у відносинах почався на початку 2007 року, коли він познайомив мене з двома, за його словами, видатними фахівцями в галузі фінансів і земельних питань", - сказав Бандурченко.

За його словами Сергій Голованов і Ігор Колесників, влаштували багатомісячну кампанію по дискредитації бізнесу Бандурченка в очах пастора Сандея.

"Вони займалися фінансами "Посольства", їхнє слово значило для Сандея багато. І тоді Сандей поставив мене перед вибором: або я передаю право і відповідальність розміщення залучених коштів Голованову, або ж Сандей привселюдно відмовляється від духовного заступництва і більше того, у церкві повідомляє про те, що я шахрай", - сказав Бандурченко.

Водночас він наголосив, що за співпрацю з зовнішнім управлінням Голованова, йому обіцяли, що компанія, навпаки, буде процвітати, і Сандей усіляко буде підтримувати його.

"Після моєї згоди відносини із Сандеєм стали в цілому нормальні. А зіпсувалися вони знову, коли в листопаді 2008 на моїх очах він почав за допомогою психологічних маніпуляцій намагатися схилити Сафонова взяти провину на себе за дії Голованова і Колесникова. І це при тому, що для Сафонова Сандей був другим після Бога!", - сказав Бандурченко.

Він також підтвердив, що Аделаджі дійсно рекламував "Кінгз Кепітал" під час богослужінь у церкві.

"Він був упевнений у Головановому і Колесникову, тому і рекламував. Приблизно 5% наших клієнтів заклали квартири під внески в нашу компанію -  це близько 300 чоловік. Я і Сафонов не знали про походження коштів, які люди приносили в нашу компанію. Одночасно на багатьох публічних виступах Аделаджа закликав парафіян "Посольства" закладати в банки свої квартири. Зі мною він це питання не обговорював", - сказав керівник "Кінг Кепіьтал".

Водночас сам Аделаджа заявив виданню, що Бандурченко не був членом його церкви.

"Я не був його духовним заступником. У нашу церкву він приходив за компанію зі своїм другом Сафоновим. Єдине, на чому я наполягав, так це, якщо він збирає гроші в нашій церкві, то я повинний мати відомості про його надійність. Тому я запросив Ігоря Колесникова і Сергія Голованова, щоб прояснити причини активності цієї компанії навколо нашої церкви", - сказав Аделаджа.

За словами пастора "Посольства Божого", після того як Голованов і Колесників вказали на дуже серйозну небезпеку в діяльності "Кінгз Кепітал".

"Я висловив свою негативну оцінку діям Сафонова. Обвинувачення Бандурченка на мою адресу - нісенітниця. Розсудіть самі: за 15 років я побудував найбільшу церкву в Європі. Невже мені раптом треба було почати красти? Навіщо мені мати справу із шахраями, коли мене знає увесь світ? І навіщо мені вони, якщо люди і так мені довіряють? Більшість вкладників - парафіяни моєї церкви, але тоді скажіть, навіщо мені красти в самого себе?", - сказав Аделаджа.

Він наголосив, що обвинувачення його в привласнення грошей почалися тоді, коли "засумнівався в надійності "Кінгз Кепітал" і почав піднімати шум, вимагаючи страховки і гарантії внесків".

Аделаджі заявив, що збирається оскаржити в суді порушення проти нього кримінальної справи.

"Суд змушений був уже п'ять разів переносити засідання, тому що за 9 місяців МВС не змогло знайти доказу моєї провини. Отже, порушення справи проти мене незаконне", - заявив Аделаджа.

powered by lun.ua