Черновецький змушує підлеглих купувати свою сповідь?

13.03.2009  13:00 __ Марися Гичка


Фото "Української правди. Київ"

Схоже, відпочинок пішов меру Києва Леоніду Черновецькому на користь.

Уже 10 березня градоначальник виспівував соловейком на "95 кварталі", і мер не виглядав змореним хворобою.

Хоча, як відомо, менше тижня тому Черновецький вставав з ліжка тільки під пильним оком анестезіолога з "Борису" і навіть прес-конференцію давав у Конча-Заспі, не маючи "сили і здоров'я" приїхати в мерію.

Але лікування, певно, зробили свою справу - мер не просто повеселішав і знову заспівав, а й взявся до роботи.

Першим ділом Черновецький зібрав нараду і поділився зі своїми заступниками новими ідеями, які поселилися у світлій голові мера.

У розпорядження "Української правди. Київ" потрапила копія протоколу наради від 10 березня, на якій обговорювалися чергові геніальні ідеї Черновецького.

На летючці були присутні заступники мера, частина з яких, до речі, є звільненими президентом Ющенком.

Зокрема, судячи з протоколу, Черновецький згадав про стару-добру власну пробу пера "Сповідь мера", яку кияни пам'ятають ще з часів передвиборчої кампанії. Тоді книжку разом з іншою макулатурою від Блоку Черновецького роздавали безкоштовно.

Проте разом із перевиборами закінчилися і "подарунки". Але не зникло бажання мера просувати свою творчість в маси, щоправда, тепер уже за гроші. У протоколі наради є доручення для трьох заступників -  Віталія Журавського, Ірени Кільчицької і Михайла Голиці - і звучить воно по-мерському просто і лаконічно.

"Прошу Вас і Ваші підвідомчі організації придбати книги "Сповідь мера".

Просто, легко і ...масштабно. Адже Голиця є начальником головного управління житлового забезпечення мерії, Кільчицька курує медицину, комунальну власність, соцзахист, торгівлю і землю, а Журавський відповідає за освіту, культуру, спорт і рекламу.

Тобто виглядає так, що за рахунок підлеглих мер намагається збути наклад свого твору - і, відповідно, не лише через адмінресурс насадити свою ідеологію, але й заробити копійчину на кожному екземплярі. 

Крім того, мер захоплений своєю старою ідеєю перевіряти підлеглих на детекторі брехні. Тепер Черновецький доручив здійснити цю процедуру над паном/пані Панченко А.М. "на предмет кількості коштів, що надходять від проведення операцій тваринам і готелів для тварин".

Але це не все. Згідно з 5 пунктом протоколу, перевірку на поліграфі мусять пройти всі (!) кандидати на вакансії директорів ринків. Як відомо, нещодавно мер перевіряв, чи не брешуть/не крадуть працівники столичного зоопарку.

Далі - більше. Схоже на те, що Черновецький, який є затятим борцем з малими архітектурними формами, вирішив сам заробляти на фаст-фудах. За 6 пунктом протоколу, мер доручив знайти місця для "встановлення апаратів з продажу кави/чаю/пиріжків".

Ще неймовірніше після 2-тижневого затишшя мера звучать вказівки "переробити розпорядження".

Зокрема заступники Володимир Головач і Олександр луцький отримали доручення такого змісту: "Прошу Вас переробити розпорядження, щоб кошти від сплати за парковку і штрафи від парковки на зеленій зоні йшли на рахунок КП"Київтранспарксервіс" і "Прошу Вас переробити розпорядження, щоб кошти від продажу землі йшли на рахунок комунального підприємства".

 

"Українська правда. Київ" надіслала запит до КМДА з приводу ідеї мера примусово-добровільно поширювати його книгу в масах.

"Офіційно заявляємо, що не було жодних, ані усних, ані письмових доручень заступникам організувати закупівлю книги. Книга є у вільному продажу в магазинах і на сайті. Досить нормально розкуповується тираж", - повідомили у прес-службі.

На запитання, чи проводив мер нараду 10 березня, відповіли: "Може, наради якісь і відбувалися, але доручень продавати книгу не було".

powered by lun.ua