Четверта річниця помаранчевого майдану. "Польові командири" і баба Параска


На Майдані вирішили таки відзначити річницю Помаранчевої революції
У п'ятницю на Майдані Незалежності вирішили згадати події чотирирічної давнини - помаранчеву революцію.

Щоправда, з розмахом святкувати цю подію не будуть, адже президент Віктор Ющенко 22 листопада відзначатиме роковини Голодомору 32-33 років. У зв'язку з цим Окружний адміністративний суд столиці заборонив проводити заходи з нагоди річниці революції, оскільки вони носитимуть святковий характер.

Проте це не завадило міністру внутрішніх справ Юрію Луценку та ще трьом колишнім "польовим командирам" прийти на Майдан і згадати хороші часи помаранчів, валянок та кави з термоса. І звісно боротьби за національну ідею. Хоча, як зазначив Луценко, навіть Ющенко тоді не вірив в Майдан, а більше вірив у кулуарні домовленості.

Все ж у п'ятницю на Майдані неподалік від монументу Незалежності розмістили невелику фотовиставку зі світлинами подій Помаранчевої революції.

Людей на річницю зібралося небагато. Але "майже символ революції" - баба Параска - таки прийшла згадати хороші минулі часи.

Та й саме дійство було довготривалим. Подивилися фото, сказали кілька слів - та й по всьому. Може, через те, що не було перед ким вигукувати гасла.

Хоча, за словами "польових командирів" ввечері річницю Майдану вони  відсвяткують по-справжньому і таки хильнуть чарчину "за рядового революції".

Фото Дмитра Ларіна та Олександра Косарева, а також фото зі стендів Миколи Лазаренка та Анатолія Медзика

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua