Тимошенко перетворили на гарбуз і пояснили, чим страшний голодний водій


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Соціалісти зайняли всю вулицю
У середу зранку під стінами Кабінету міністрів зібралося чимало людей. Вони прийшли двома таборами і кожен зі своїми вимогами.

Метрополітенівці, які раніше говорили про намір пікетувати будинок уряду,  вимагали підняти зарплати і тарифи на проїзд та погрожували зупинкою підземки.

Соціалісти,  вочевидь, прийшли підтримати транспортників, але при цьому наголосити, що нинішній уряд зробив їх жебраками. І на відміну від попередньої групи, вимагали зниження цін, у тому числі і на транспорт.

У Кабміні акцію назвали провокаційною і проплаченою Черновецьким.

"Представники  київського мера Леоніда Черновецького, що пікетували уряд з одного боку вулиці Грушевського, вимагали негайно підвищити тарифи на проїзд у столичному метрополітені. Їхні візаві з Соцпартії через дорогу вимагали так само терміново тарифи зменшити. При цьому ці обидві, з дозволу сказати, політичні сили користувалися одним мікрофоном та аудіотехнікою, яку дружно передавали один одному в ході провокації, і однією й тією ж риторикою", заявили у прес-службі Кабміну.

Мітингувальники розігрували сценки з Тимошенко, яка інфляцією косить народ. А також зробили своєрідну виставку гарбузів із "зачіскою", як у прем'єра.

Фото Дмитра Ларіна

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua