Червоний день календаря, або Як Ющенка просили "Геть!"


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Помахати у центрі столиці прапорами у день Жовтневої революції приїхали чи не з усіх куточків України
У п'ятницю 7 листопада центр столиці мерехтів, як макове поле. Адже комуністи святкували 91-річницю Жовтневої революції.

Свою акцію вони розпочали ще о 9 ранку зборами коло метро "Арсенальна".  Комуністи співали радянські патріотичні пісні та несли плакати "Хай живе Велика Жовтнева революція". Чимало юнаків були одягнені у шкіряні тужурки комісарів, будьонівців, червоноармійські шинелі, а також у форми матросів с крейсера "Аврора".

Не забув завітати на найбільше свято комуністів і їхній лідер - Петро Симоненко. Він разом зі своїми однодумцями прийшов під секретаріат розказати президенту, що якусь не таку політику він проводить.

А також погукати улюблену фразу комуністів усіх часів і народів. Щоправда, дещо перероблену на новий лад.

Тож Віктор Ющенко з вікон будівлі на Банковій міг не тільки побачити червоне море стягів, а й почути заклики: "Геть Ющенка та олігархів! Трудящим - гідне життя!", "Геть буржуїв!". 

Не забули про річницю Жовтневої революції і націоналісти. Щоправда постояти разом з комуністами їм не вдалося: суд не дозволив.

Та це завадило активістам "Свободи", що приймають участи в мітингу, подратувати "червоних" вигуками "Комуняку - на гілляку!", "Ганьба!" і  національні прапори України із символікою "Свободи" і Конгресу українських націоналістів.

Також вони тримали плакати з гаслами "Не забудемо! Не простимо! Помстимося!", "Комунізм знищив 40 млн. українців!".

Усі фото Дмитра Ларіна.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua