Аукціон від мера відгикнеться, як і передвиборча гречкаФото з сайту КМДА
У Черновецького з'явилася ще одна ідея. Поряд із підвищенням цін на компослуги, проїзд у комунальному транспорті і листами-вибаченнями за погану роботу Тимошенко, "мер усіх киян" навчає чиновників, як бути патріотами і жити на благо інших.

За словами Черновецького, якщо депутати патріоти, вони повинні пересісти на автівки вітчизняного виробництва.

Саме така фраза пролунала нещодавно з уст мера. І сказане це було у контексті розмов про "ще одну справу заради киян" - продаж автопарку мерії.

"Десь протягом десяти днів, я зберу журналістів, і вони побачать ті дорогі машини, якими користувалися мої заступники, і я вважаю, що вони можуть їздити на своїх машинах, тому що всі вони люди небідні", - сказав мер.

"Усі чиновники, якщо вони патріоти, якщо вони не на словах, а на ділі люблять свою країну Україну, мою Батьківщину, вони повинні їздити на машинах місцевого виробництва. Як би смішно це не звучало, але я вам хочу сказати, що без цього наша промисловість  автомобільна - а ми  велика європейська країна - вона просто зупиниться. І не патріотично користуватися марками "Мерседес" та іншими, які особливо люблять наші міністри,  і які коштують не менше мільйона гривень", - сказав Черновецький.

Мер чи не під час кожної зустрічі з журналістами заявляє про те, що не може його душа змиритися з тим, що чиновники на службових авто катають своїх дружин по магазинах. І от мер знайшов вихід із такої ситуації.

Треба, щоб усі київські владоможці пересіли на власні машини. Коли так станеться, то, за його словами, проблема буде вичерпана.

Все б нічого, якби усе було хоч трохи прозорішим.

Бо "народний мер" ні словом не обмовився про те, яку кількість авто виставлять на аукціон, якою буде початкова ставка продажу кожного лоту і скільки врешті "планують коштів покласти у міську казну".

І чи зрештою виправдають ці внески до бюджету ті витрати, які зазнають гаманці киян, що змушені будуть оплатити київським вельможам проїзд на їхніх дорогущих авто. І чи не виявиться, що обслуговувати один "Майбах" Черновецького буде дорожче, ніж увесь автопарк попередньої влади?

А враховуючи, що кручені авто любить не тільки мер, а й уся його команда, киянам таки доведеться солідно розкошелитися на чужі цяцьки, від яких патріотизмом зовсім не пахне.

Адже сам столичний градоначальник катається на "Майбаху", його син (депутат Київради і колишній керівник банку "Правекс") франтить по місту на "Порше" жовтого кольору. Мерська донька, дружина депутата Київради В'ячеслав Супруненко,  роз'їжджає на "Ламборджині". Патріотична сімейка, нічого не скажеш.

Що стосується заступників мера, то, наприклад, у Кільчицької свого часу були три машини: "Hummer", "Bentley Continental GT" і "Porche". Хоча одної машини Кількицька позбулася.

"Свій "Хаммер" я давно продала. Чи лишилися у мене машини? Та звісно лишилися. Не на трамваї ж я їжджу", - говорила нещодавно в одному з інтерв'ю заступниця мера.

А от Віталій Журавський вже встиг виконати прохання мера і таки пересів на власний автомобіль - Мерседес С550.

Тепер кияни мають заплатити за те, щоб Журавському добре їздилося на елітному авто з масажними сидіннями, кондиціонером, DVD та іншим начинням.

P.S. У вівторок зранку з легкої руки мера, мабуть, не один десяток киян запізнилися на роботу. Адже їм усім довелося довгенько постояти у людських пробках, які утворилися чи не на всіх станціях столичної підземки. Бо ціни то на метро підняли і жетони нові видали на каси, але організувати цивілізований прохід людей чомусь забули.

От у цю б м'ясорубку о 8-ій ранку і мера, і його заступників. І ніяких масажних сидінь вже не знадобилося б.

powered by lun.ua