Університет імені Грінченка реконструюють за 252 мільйони. ФОТОІнститут післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка, що на проспекті Тичини, 17 у Дніпровському районі Києва, реконструюють за 252 мільйони гривень.

Про це повідомили у КП "Житлоінвестбуд-УКБ", яке є замовником робіт.

Уже завершено розробку проектно-кошторисної документації і отримано позитивний експертний звіт.

"Загальна кошторисна вартість реконструкції складає 251 756,260 тисячі гривень відповідно до затвердженого експертного висновку", - йдеться в повідомленні. 

 

Згідно з проектом загальна площа навчально-адміністративного корпусу збільшиться з 7 тисяч кв. м до 12,5 тисячі кв. м.

Триповерхова будівля буде реконструйована у чотириповерхову, що дозволить навчати  до 1500 слухачів протягом дня. 

 

Крім того, реконструкція передбачає будівництво нового чотириповерхового блоку з вхідною групою та трьома лекційними аудиторіями на 100-120 місць кожна; демонтаж мансардного поверху та надбудову четвертого поверху; надбудову актового залу на 350 місць.

А також будівництво нової сходової клітки та нової чотириповерхової частини між окремими блоками університету; влаштування ліфтової шахти; перепланування приміщень на всіх існуючих поверхах блоків, перекладання зовнішніх мереж дощової та побутової каналізації, водопостачання та теплових мереж.

Навчальні приміщення будуть забезпечені сучасними умовами для повноцінного навчання та підвищення кваліфікації. Буде організовано доступ до аудиторій для маломобільних груп, облаштовано пандуси та ліфти. Нова будівля відповідатиме найвищим вимогам енергоефективності.

Як відомо, Київський університет імені Бориса Грінченка був заснований у 1874 році.

Нині в ньому навчається понад 8 тисяч студентів за 20 спеціальностями.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ