Жителям будинків Войцеховського ввімкнули світлоФото all-make.ru

ПАТ "Київенерго" відновила електропостачання будинків Войцеховського, які розташовані на Харківському шосе.

Про це повідомляє прес-служба компанії у facebook.

"Після обговорення можливих шляхів врегулювання ситуації "Київенерго" тимчасово відновило електропостачання будинкам Войцеховського на Харківському шосе", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що наразі міська влада, енергокомпанія, мешканці та представники забудовника розробляють покроковий план виходу з кризової ситуації.

"Потрібні рішення щодо виконання технічних умов приєднання до електричних мереж для безпечного та стабільного енергозабезпечення будинків, обліку електроенергії, реструктуризації та погашення існуючого боргу, оплати поточного споживання та інших питань", - пояснили у "Київенерго".

Як відомо, мешканці будинків Войцеховського перекрили рух на Харківському шосе з 19:00 2 серпня.

Дорога була заблокована від Дарницької площі до Інституту хімії. Пропускали лише "швидкі" та пожежні машини. 

Люди вимагали відновити електропостачання, призупинене через борги за електроенергію та невиконані забудовником технічні умови приєднання до мереж.

Київська адміністрація заявила, що знає про відключення електро- і водопостачання у будинках Войцеховського, але додала, що відновлення послуг може бути небезпечне для самих мешканців.

Роботу трамваїв маршрутів № 8, 22, 29, автобусів №42, 45, 51, 3, 115 та низки маршрутних таксі було заблоковано. "Київпастарнс" організував роботу трамваїв на ділянках від бульвару Перова, а автобусів – в обхід заблокованої ділянки Харківського шосе. 

Нардеп, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець заявив, що підключення незаконних будинків Войцеховсього в районі Дарницької площі та Інституту хімії до мережі електропостачання може призвести до відключення світла у цілому мікрорайоні.

Станом на 13:50 Харківське шосе було ще перекрите для авто, міська влада та "Київенерго" проводили переговори з протестувальниками. 

О 14:10 3 серпня рух транспорту на вулиці Харківське шосе відновили.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ