На будівництві на "Героїв Дніпра" загинув робітник: упав з висоти. ФОТОФото з facebook

На будівництві скандального ТРЦ "Оазис" над станцією метро "Героїв Дніпра" внаслідок падіння з висоти загинув 19-річний робітник.

Про це "Українській правда. Київ" повідомили у прес-службі поліції Києва.

"Увечері 28 липня при виконанні будівельних робіт упав з висоти будівельник, від отриманих травм помер у кареті швидкої допомоги", - відзначила заступник начальника відділу комунікації Яна Неруш.  

Вона відзначила, що, за попередніми даними, житель Вінницької області упав з висоти 3 метрів, внаслідок порушення техніки безпеки.

Як відомо, напередодні у соцмережі виклали фото з двома машинами поліції на території ТРЦ "Оазис".  

Фото Julia Magdalena  

Користувачі соцмережі повідомляли про нібито 3 загиблих.

Станом на ранок 29 липня роботи на будівництві тривають. 

Як відомо, у липні 2016 року у "колі" на виході з метро "Героїв Дніпра", де перед тим прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру.

Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, передана в оренду приватній фірмі "ударівця" Валерія Іщенка "Єлікон ЛТД".

Мешканці скаржилися, що роботи проводили навіть уночі, що заважало їм нормально відпочити. 

За проектом, торговий центр буде трирівневим і матиме площу 10 тисяч кв. м. 

Місцеві жителі зареєстрували петицію про заборону будівництва.

2 вересня через будівництво торгового центру у колі на метро "Героїв Дніпра" на 4 місяці закрили один з вестибюлів станції. 

8 вересня у метро повідомили, що на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv" пошкоджено склепіння.  Згодом стало відомо, що склепіння проламала бурова машина.  При цьому ТРЦ "Oasis Kyiv" спіймали на брехні – фото з пробитим склепіння станції у Oasis Kyiv називали "фотомонтажем". 

9 вересня КП "Київський метрополітен" заявив, що проведе перевірку тріщин на підлозі станції "Героїв Дніпра".

Директор метро Віктор Брагінський та директор ТОВ "Мегалайн Інжиніринг" Володимир Градісов запевнили, що обвалу через будівництво триповерхового торговельно-розважального центру над станцією "Героїв Дніпра" не відбудеться.

За словами Брагінського, на це будівництво є усі необхідні дозвільні документи.

Увечері 12 вересня 2016 року біля станції метро "Героїв Дніпра" зібралася протестна акція проти будівництва ТРЦ.

13 вересня у КМДА повідомили, що представники столичної влади, ініціативна група мешканців та замовник будівництва досягли порозуміння щодо будівництва ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра". 

15 вересня мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництва ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра" не буде, доки не будуть проведені громадські слухання. За меморандумом, забудовник повинен був провести громадське обговорення 29 вересня, однак роботи над метро не зупинялись. 

Слухання відбулись 29 вересня. Як повідомляє facebook-спільнота "Проти будівництва над станцією метро Героїв Дніпра" кияни на проголовували проти ТРЦ

Мер міста Віталій Кличко дав обіцянку, що будівництво торгово-розважального центру у колі на метро "Героїв Дніпра" відбуватиметься лише за згоди громади.

6 жовтня Кличко заявив, що роботи, які ведуться над метро "Героїв Дніпра", є укріпленням станції, а не будівництвом торгово-розважального центру.

Столичні жителі вимагали заборонити будівництво торгово-розважального центру у колі на метро "Героїв Дніпра".

7 лютого Окружний адмінсуд Києва розпочав розгляд позову мешканців столичної Оболоні до Департаменту містобудування та архітектури КМДА щодо скандального будівництва торгово-розважального комплексу над станцією метро "Героїв Дніпра".

Станом на березень 2017 року попри запевняння міської влади, що на станції метро "Героїв Дніпра" укріплюють ґрунти, там вже побудували 2 поверхи скандального торгово-розважального центру.  

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ