Київрада заборонила вилов котів у столиціФото svit-navkolo.in.ua

Київська міськрада заборонила вилов безпритульних котів у Києві та зобов’язала ЖЕКи та ОСББ запобігати ізоляції котів у підвалах, технічних приміщеннях чи горищах.

За прийняття рішення "Про деякі питання безпритульних котів у місті Києві" на засіданні 22 червня проголосував 81 депутат.

Рішення винесли на голосування після підписання відповідної петиції киянами.

"Це дасть можливість заборонити неконтрольований вилов безпритульних котів на території Києва та зобов’яже комунальні підприємства по утриманню житлового фонду не створювати штучних перешкод для виконання котами функцій природньої територізації …а також запобігати ізоляції котів у підвальних приміщеннях", - сказав доповідач з питання, депутат Костянтин Яловий. 

Відповідно до рішення, забороняється вилов безпритульних котів на території Києва за винятком необхідності їх стерилізації, вакцинації або з метою прилаштування до нових власників.

До цього процесу обов'язково мають бути залучені представники громадських зоозахисних організацій.

Фото Елена Овраменко 
 Фото Елена Овраменко

КП "Притулок для тварин" та "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" мають забезпечити за позабюджетні кошти та кошти, передбачені у бюджеті на відповідний рік, регулювання чисельності цих тварин у місті через стерилізацію з обов’язковою вакцинацією. 

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ" 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ