Частина жителів у 3 районах Києва 20 червня залишаться без холодної водиФото dpchas.com.ua

20 червня буде тимчасово обмежено водопостачання до низки об’єктів в Оболонському, Дніпровському та Солом’янському районах у зв’язку з ремонтами на мережах.  

Про це повідомляє ПАТ "АК "Київводоканал".

Зокрема, з 9:30 до 19:00 буде відсутнє водопостачання 29 приватних будинків, поблизу  вулиці Миколи Юнкерова, 97-д в Оболонському районі.

У Дніпровському районі з 10:00 до 20:00 обмежать водопостачання до приватних осель прилеглих до перетину вулиць Новоросійської та Василя Вишиваного та Новоросійської і провулку Макаренка.  

Також з 10:00 до 18:00 на розі вулиці Юрія Шумського та Березняківської проводитимуть роботи з капремонту запірної арматури на водоводі Д=500 мм. У зону обмеження водопостачання потрапить школа, два господарські комплекси та декілька закладів громадського харчування.

У Солом’янському районі з 9:30 до 18:00 без води перебуватимуть два житлових будинки, дитсадок, адмінприміщення Науково-дослідного інституту через роботи на водопровідній ділянці на Чоколівському бульварі, 13.  

"Такі вимушені заходи необхідні для забезпечення належного функціонування водопровідної системи міста", - повідомили у водоканалі.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ