У суботу під КМДА влаштують протестний DJ-марафон10 червня на сходах КМДА відбудеться концерт-протест "Культура проти хамства", щоб привернути увагу влади до незаконної забудови Сінного ринку.

Про це повідомляють організатори у facebook.

"Ми вже півроку звертаємося до влади з проханням відреагувати на беззаконня. Ми впевнені, що надщільна забудова 14 висотками території колишнього Сінного ринку, який розташований в оточенні старовинних будинків в історичному центрі, знищить архітектурно-історичний ландшафт району і створить транспортний та інфраструктурний колапс", - говорять активісти.

Мешканці вимагають від влади "не лише зупинити це абсурдне будівництво, але й взагалі знищити корупційну схему видачі дозволів на висотне будівництво в історичному центрі Києва".  

"Ми сподіваємось, що посадові особи розуміють: у разі будівництва "Сінного монстра" та неминучого транспортного, інфраструктурного та естетичного колапсу історичного серця Києва – району Золотих Воріт/Львівської площі, ця катастрофа ляже на їх совісті", - наголошують активісти. 

У Марафоні 10 червня візьмуть участь:

14:00 Алексей Горчица AKA CasualMan (disco, funk)

15:00 Constant Bushinsky (drum&bass÷electroguitar, jungle)

16:00 Illia Boochyaman Buchelnikov (reggae, dub)

17:00 Denys Ned Kashchei + Electrolla (hip hop, reggae, funk, house)

18:00 Tima Kalashnikov (nujazz, electronica)

Також упродовж дня гратимуть Олександра Морозова (фортепіано) та Сергій Дем’янчук (труба).

До акції просять долучитися усіх киян.

"Це – наше місто, нам в ньому жити!" - підсумували активісти. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ