На виставку з малюком: київський музей запрошує на екскурсію з немовлятамиСтоличні активісти запускають новий проект дружній до батьків і дітей – "Культурний декрет, або У музей з малюком".

Про це "Українській правді. Київ" повідомила голова facebook-сільноти "Київ дружній до батьків і малюків" Ольга Мирцало.

"Ми продовжуємо робити Київ комфортнішим і дружнішим для людей з дітьми. Це буде своєрідне продовження проекту "Кіно 0+". Тепер спробуємо наблизити до мам і малюків музеї, бо вони, на жаль, геть не пристосовані для людей з малюком. До них не можна потрапити на екскурсію з дитиною у візку", - розповіла Мирцало. 

 У музеї вже провели тестову екскурсію. Мамам сподобалося. Фото з facebook  

Першим на батьківський запит відгукнувся Музей Ханенків. Офіційний старт проекту запланований на 11:00 17 червня.

Подивитися експозицію, штовхаючи візок з дитиною, не вийде, але заклад уже зробили комфортнішим для батьків. Зокрема, музею вже передали дві пеленальні подушки, а у внутрішньому дворику закладу облаштують "стоянку" для дитячих візків. 

 Фото з facebook  

Для батьків проведуть годинну екскурсію виставкою "Подорожі едокко", яка наразі експонується. 

Подальший графік таких екскурсій визначать пізніше.

"Ми сподіваємося, що інші музеї підхоплять таку ініціативу і зможуть відкрити свої двері і для батьків, які хочуть з дитиною продовжувати жити тим життям, яким вони жили до появи малюка", - сказала Мирцало. 

 Малюкам, схоже, теж. Фото з facebook  

Також у планах активістки наблизити до батьків концерти класичної музики.

Крім того, найближчим часом ще три кінотеатри з мережі "Мультиплекс" долучаться до проекту "Кіно 0+".

"Ми зараз також у процесі переговорів з ІZONE і Арсеналом з приводу удосконалення в Арсеналі і створення в IZONE зручностей для батьків і малюків", - підсумувала Мирцало. 

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ