Київ купив у "Богдана" 80 тролейбусів за 500 мільйонівФото visnik.ks.ua

Автомобільна компанія "Богдан Моторс" перемогла у тендері на поставку Києву 80 тролейбусів на загальну суму 499,86 мільйона гривень.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За результатами конкурсу, що відбувся 2 червня в системі ProZorro, за першим лотом на поставку 60 тролейбусів конкурентом корпорації "Богдан" було ТОВ "МАЗтранссервіс" і офіційний дилер білоруського "Белкоммунмаш" СП "Янікс".

Вони запропонували техніку відповідно за 318 мільйонів гривень і 308,88 мільйона гривень і не знизили ціни під час аукціону, тоді як "Богдан" знизив її з 316,8 мільйона гривень до 308,82 мільйона гривень (за очікуваної суми 318 мільйонів гривень).

До участі в торгах не був допущений "СТГ Інженеринг" (тролейбуси ЛАЗ), який безуспішно намагався оскаржити це рішення.

За другим лотом "Богдан Моторс" під час аукціону знизив ціну з 192 мільйонів гривень до 191,04 мільйона, тоді як його єдиний конкурент "МАЗтранссервіс" запропонував тролейбуси за 191,904 мільйона гривень, і ціну під час торгів не знижував.

Усі тролейбуси, за умовами тендеру, мають поставити Києву до кінця року.

Як відомо, наприкінці 2016 року корпорація "Богдан" завершила постачання Києву понад 200 тролейбусів завдовжки 12 і 18 метрів за кошти ЄБРР.

У вересні того ж року корпорація виграла тендер на поставку ще 40 тролейбусів. Київ планував закупити тоді 100 тролейбусів, однак торги на закупівлю 60 тролейбусів- "гармошок" не відбулися через недостатню кількість учасників.

У лютому поточного року Кабмін дозволив при закупівлі автобусів, тролейбусів і електробусів за бюджетні кошти збільшити розмір передоплати до 70% їхньої вартості (раніше – 30%) з терміном погашення до 8 місяців для автобусів, електробусів та інших колісних транспортних засобів та до 1 року – для трамваїв.

Співвласником "Богдан Моторс" раніше був Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру, першому заступнику секретаря РНБОУ Олегу Гладковському.  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ