Кияни просять звести на Шулявці 3-рівневу розв’язку з реверсним кільцем. ФОТОСтоличні активісти закликають міську владу збудувати на Шулявці трирівневу розв’язку з реверсним розподільчим кільцем.

Для цього зареєстрували петицію на сайті міськради і створили сторінку на підтримку проекту у facebook.

Нині петицію підписали 1763 особи.

Міська влада заявила, що будівництво розв'язки на Шулявці планують розпочати наприкінці цього року.   

Спершу розглядали 7 варіантів реконструкції розв'язки, але врешті Містобудівна рада Києва підтримала проект, що передбачає будівництво дорожньої петлі й знесення приміщень заводу "Більшовик".

Міські активісти виступають проти нього, і пропонують альтернативу – авторства спеціаліста з транспортної інфраструктури Віктора Петрука.

"Віктор розробив і спроектував унікальну, сучасну і найбільш ефективну розв’язку. І вона ідеально на Шулявку вписується. І зносити нічого не треба. А ще ця розв’язка може подарувати Шулявці два сквери – які туди напрошуються", - написав Сергій Гайдай у facebook.  

Він додав, що ця розв’язка має найбільшу, порівняно з іншими, пропускну здатність, вона "саморегулюється", бо влаштована так, що транспорт на ній сам добре "розв’язується" відповідно до правил дорожнього руху.

Крім того, така розв’язка є найкомпактнішою. 

 

"Віктор не просто її придумав, намалював, спроектував і візуалізував. Він разом з друзями і небайдужими водіями випробував її в реальному часі і просторі в аеропорту, в Жулянах, де 50 автомобілістів, мотоциклістів і велосипедистів їздили по намальованій схемі на злітному полі. І дивувались простоті і логічності процесу", - насипав Гайдай.

Нині активісти взялися "пробивати стіну" до міської влади – уже відбулася зустріч з заступником мера, який відповідає за транспортну інфраструктуру, Миколою Поворозником.

"Він з інтересом поставився до проекту Петрука. І є надія, що ми ще зможемо переконати міську адміністрацію збудувати розв’язку Віктора", - написав Гайдай.

Для цього, за його словами, лише потрібна підтримка громади. Зокрема, підпис під петицією.  

Як відомо, Київська адміністрація розглядала 7 варіантів реконструкції дорожньої розв'язки біля станції метрополітену "Шулявська". 

З них 3 варіанти обрали для подальшого розгляду. 

18 травня Містобудівна рада Києва підтримала варіант реконструкції дорожньої розв'язки біля станції метро "Шулявська", що передбачає будівництво дорожньої петлі й знесення приміщень заводу "Більшовик". 

Нову розв’язку на Шулявці обіцяють звести за 1 рік і 400 мільйонів гривень.

Заступник голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак назвав оптимальним варіантом нової транспортної розв’язки на Шулявці трирівневу розв’язку з реверсним розподільчим кільцем.

Київська адміністрація має намір провести реконструкцію Шулявського мосту й розв'язки біля станції метрополітену "Шулявська" до 2019 року.

Будівництво розв'язки на Шулявці планують розпочати наприкінці цього року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ