Київську облорганізацію БПП очолив КононенкоФото з facebook

Головою Київської територіальної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" обрали заступника голови фракції БПП у Верховній Раді Ігоря Кононенка.

Про це повідомляє БПП у facebook.

"Рішення Конференції про обрання Ігоря Кононенка очільником Київської територіальної організації Партії затвердив 12-ий Позачерговий З’їзд партії "БПП "Солідарність"", - йдеться в повідомленні.

Кононенко заявив, що Київська область – стратегічна "і для України, і для партії".

"Вона має стати взірцем соціально-економічного розвитку для інших регіонів держави. Чотири напрямки, які ми будемо реалізовувати в області, стануть пілотними для поширення по всій Україні.

Це – будівництво якісних, сучасних доріг, розвиток медичних та освітніх закладів, зведення сучасних сміттєпереробних підприємств, а також створення у кожному районі центрів надання адміністративних послуг за прикладом "ГОТОВО", - сказав Кононенко.

З’їзд партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" також ухвалив рішення про участь місцевих організацій партії у позачергових виборах сільських, селищних та міського голів 11 червня 2017 року.

Кононенка називають сірим кардиналом БПП.

Він також відомий як давній армійський товариш, а в подальшому бізнес-партнер Петра Порошенка.

У нещодавньому розслідуванні журналіста Михайла Ткача "Генпрокуратура Юрського періоду" програми "Схеми" показано, що Ігор Кононенко часто відвідує Генеральну прокуратуру.

Він відмовився пояснити причину своїх вечірніх візитів. Луценко на питання журналістів відповів, що Кононенко приїжджає консультуватися "з питань фракції". 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ