Камери з банків і магазинів хочуть об’єднати в єдину систему відеонаглядуФото kievcity.gov.ua

Столична влада має намір інтегрувати у єдину систему відеонагляду приватні камери з банків, кафе та магазинів.

Про це під час прямої лінії у газеті "Комсомольська правда" заявив радник заступника голови КМДА Олексія Резнікова Андрій Мирошніченко.

"У нас величезні плани у цьому напрямку. Найближчим часом ми будемо проводити велику інформаційну кампанію, щоб підключити камери відеонагляду, які є у приватних компаніях – банках, магазинах – до єдиної системи", - сказав він.

За словами Мирошніченка, таким чином вдасться досягти "взаємної перемоги".

"З одного боку ми зможемо якісно підняти систему опрацювання відео, з другого боку місто зможе отримати загальну картину по столиці", - пояснив радник Резнікова.

Він наголосив, що система відеонагляду уже працює у Києві.

"Вона була запущена не до Євробачення. Ми її почали запускати минулого року. Цього року ми відкривали єдиний центр "управління польотами", куди зводиться весь відеонагляд. На сьогодні у Києві стоїть 4 тисячі камер. Для порівняння, наприклад, у Тель-Авіві їх 160. Переважна більшість з цих камер це розумні камери – частина з ідентифікацією облич, частина з ідентифікацією номерів авто", - сказав Мирошніченко.

За його словами, у зв’язку з Євробаченням була трохи змінена конфігурація розміщення камер – у першу чергу їх встановлювали у локаціях пісенного конкурсу.

"Багато камер встановила НСТУ на МВЦ – на території МВЦ, всередині МВЦ, а також на території Євромістечка", - сказав Мирошніченко.

"З точки зору сучасних підходів до безпеки, Київ абсолютно готовий до Євробачення. Але на Євробаченні робота по встановленню камер не закінчиться – ми будемо розвивати цей напрямок далі", - підсумував Мирошніченко.

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ" 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ