Кличко за об'єднання найближчих до Києва сіл та міст в єдину агломераціюФото КМДА

Мер Києва Віталій Кличко підтримує створення єдиної агломерації для об'єднання найближчих до Києва населених пунктів.

Про це він заявив під час круглого столу щодо розвитку Київської агломерації, повідомляють "Українські новини".

"Тільки об'єднавши зусилля, ми зможемо вирішити проблеми не тільки Києва, але й найближчих населених пунктів", - сказав він.

Як повідомляє прес-служба політика, за даними операторів мобільного зв’язку, щоденно до Києва приїздить на роботу 558 тисяч людей, це – 32% населення Київської області. І це – додаткове навантаження на інженерну, транспортну й соціальну інфраструктуру, а витрати на її утримання несе столичний бюджет.

"Місто Київ та навколишні громади мають багато спільних проблем й перша - це дороги, точніше – проблема з дорогами. Від неї страждають усі – і кияни, і жителі навколишніх селищ та міст", - зазначив Кличко.

Він наголосив на необхідності об’єднати зусилля там, де є спільні проблеми – як для киян, так і для жителів навколишніх громад.

"Перша – проблема доріг та інженерних комунікацій. Без цього неможливо створити комфортне середовище для проживання. Друга – проблема координації громадського транспорту міста та приміських населених пунктів", - зазначив мер.

Третя проблема, за його словами, – відсутність узгодженого планування розвитку територій.

"Я вважаю, що сьогодні має початися серйозна розмова про налагодження співробітництва громад міста та області та вирішення основних проблем", - наголосив Кличко. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ