Бахматов і Яковер йдуть із ВДНГМаксим Бахматов і Максим Яковер залишають проект ВДНГ, у який вони прийшли влітку 2015 року  і який повністю реформували.

Про це Бахматов повідомив у facebook.

"Друзі, сьогодні ми з Макс Яковер завершуємо управління проектом ВДНГ. За цей час нам вдалося показати, що зміни можливі. Без бюджетних коштів, але завдяки запиту суспільства, підтримці держави, довірі партнерів і сумлінності команди", - написав він.

Новим керівником ВДНГ призначили директора "Старлайт Інтертеймент" Євгена Мушкіна.

Бахматов відзначив, що сьогодні ВДНГ – це "десятки проектів, мільйони відвідувачів, сильні і талановиті партнери".  

Він подякував усім, хто підтримував проект, та співробітникам ВДНГ, які люблять підприємство та вболівають за нього.

"Ми разом домоглися результатів: збільшили оборот в 2,5 рази, підприємство-банкрут за два роки вийшло в плюс і отримало прибуток в 2,5 мільйони гривень за підсумками минулого року, немає заборгованостей по зарплатах, ми виграли десятки судів щодо захисту підприємства та його ресурсів, відремонтували сім павільйонів, запустили парковку", - написав Бахматов.

Крім того, він додав, що сьогодні створено все необхідне для стабільної беззбиткової роботи ВДНГ, а також розроблена концепція розвитку ВДНГ на 40 років. 

"Реалізація цього проекту створить унікальні можливості для парку, в тому числі – як інноваційного центру. Незважаючи на загальну підтримку, як з боку партнерів і інвесторів, так і з боку держави, законодавча платформа поки не дозволяє почати діяти відповідно до цієї концепції. А наша мета – реальні зміни", - наголосив Бахматов.

"Саме тому, ми прийняли рішення вийти з проекту сьогодні, коли переконані в стабільності зростання і впевнені у розвитку підприємства", - додав він.

Бахматов відзначив, що у найближчому майбутньому вони з Яковером будуть займатися ревіталізацією підприємств, відкриттям Музею тоталітарної пропаганди та муніципальним консалтингом.

Як відомо, Бахматов і Яковер очолили ВДНГ, що у Голосіївському районі столиці, влітку 2015 року. Вони заявили про плани вивести збиткове держпідприємство на прибуток, повністю оновити його інфраструктуру, парк, павільйони, кафе та озеро, а в майбутньому перетворити ВДНГ на IT-кластер і центр культури. 

Українська правда. Київ 

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ