Заступник мера: Я за ліквідацію "Київтранспарксервісу" і його бандиФото з facebook Іллі Сагайдка

Заступник мера Києва з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак називає КП "Київтранспарксервіс" бандою з "чорною касою" і виступає за його ліквідацію.

Про це він насипав у facebook.

"Я завжди виступав за ліквідацію КП "Київтранспарксервіс" з його бандою паркувальників, поясню чому: "Закінчуй, батьку, торгувати, бо немає чим здачу давати"", - написав чиновник.

Він також додав, що доти, доки не буде прийнятий новий закон, треба припинити побори киян.

Сагайдак відзначив, що за 2016 рік сума надходжень від денного паркування у Києві склала 21,3 мільйона гривень, натомість витрати склали 19,1 мільйона гривень, у січні 2017 року сума надходжень від денного паркування склала 1,54 мільйона гривень, витрати – 1,92 мільйона гривень.

"А отже сума витрат перевищує суму надходжень на 380 тисяч гривень тільки за січень! Поганий менеджмент чи корупція? І те і інше, але для всіх очевидно, що в першу чергу це чорні каси, які збирають незрозумілі угрупування", - написав заступник Кличка.

Він розповів, що комісія, яка з листопада по грудень 2016 року проводила перевірку діяльності комунального підприємства, обстежила 57 тисяч 255 машиномісць на спеціально облаштованих паркувальних майданчиках. З них тільки 35 тисяч 398 виявились легальними. 

"З них 21 857 машиномісць функціонують без належним чином оформленої документації. Такі махінації призводять до недоотримання до бюджету міста надходжень в розмірі 46 мільйонів гривень щорічно", - наголосив Сагайдак.

Він додав, що неефективне управління фінансово-господарською роботою підприємства призвело до зростання кредиторської заборгованості перед бюджетом столиці в сумі 11,7 мільйона гривень, а умисне зниження кількості паркувальних місць на діючих майданчиках, закріплених за даним КП призводить до недотримання бюджетом 16 мільйонів гривень на рік.

"У ході перевірки, управління КМДА виявило велику кількість необлікованих паркомісць та фактичне недоотримання коштів тільки за 1 місяць з 6 автостоянок в розмірі 283 мільйони 140 тисяч гривень", - підсумував Сагайдак.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ