У Київавтодорі "наварили" на ремонті доріг 11 мільйонівФото zhitomir.info

Підрядники "Київавтодору" безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт та витрачених матеріалів.

Про це повідомляє Держаудитслужба.

"Під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної корпорації "Київавтодор" фахівці Держаудитслужби виявлено завищення підрядними організаціями вартості ремонтів автошляхів м. Києва загалом на суму майже 11 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, виявилось, що підрядники безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт, внесли до актів виконаних робіт недостовірні відомості про використані матеріали та будівельні машини, а також неправильно застосували норми та розцінки.

Відзначається, що один із виконавців ремонтних робіт – ТОВ "Тілльман Інжинірінг" – перешкоджав фахівцям Держаудитслужби, через що неможливо було провести зустрічну звірку, аби документально підтвердити вартість виконаних на замовлення КК "Київавтодор" робіт з капремонту Південного мосту на суму понад 46 мільйонів гривень.

Також під час ревізії виявили порушення законодавства у сфері закупівель за державні кошти.

Приміром, корпорація не відмінила торгів та уклала з підрядниками договори на загальну суму майже 418 мільйонів гривень, попри невідповідність пропозицій учасників торгів вимогам документацій конкурсних торгів.

Про результати ревізії повідомили Київську адміністрацію, а матеріали контрольного заходу надіслали до Головного слідчого управління Нацполіції України.

Як відомо, у лютому поточного року стосовно службових осіб КК "Київавтодор", ТОВ "Костанза" та ТОВ "Укрсільінвест" було відкрито провадження за підозрою у завищенні цін та заволодінні державними коштами під час закупівлі солі.

У Київавтодорі заявили, що інформація про закупівлю солі за завищеними цінами не відповідає дійсності.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ