Комунальники розбирають паркан довкола ділянки, яку забрали у Табачника. ФОТОСтоличні комунальники почали демонтувати величезний паркан довкола земельної ділянки у районі затоки Берковщина, яку Київрада нещодавно забрала у Яна Табачника.

Про це "Українській правді. Київ" повідомив нардеп, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

"Там був величезний паркан на 170 плит. Комунальники почали його розбирати. Уже демонтували приблизно 50 плит", - сказав він.

 
 
 

Як відомо, 23 лютого Київрада розірвала договір оренди 8,15 га землі на Дніпровській набережній у районі затоки "Берковщина" з ГО "Міжнародний творчий центр ".

Цю ділянку у 2003 році Київрада передала в оренду на 25 років міжнародній громадській організації "Міжнародний творчий центр Яна Табачника" для будівництва, експлуатації та обслуговування елітарного клубу "Честь маю".

Однак дане рішення не враховувало висновок Державного управління екології та природних ресурсів та не відповідало нормам Водного та Земельного кодексу України.

Тому у 2005 році Київрада скасувала попереднє рішення та зобов'язала Головне управління земельних ресурсів КМДА припинити договір оренди відповідної земельної ділянки.

Однак в 2008 році землю знову віддали в оренду "Міжнародному творчому центру Яна Табачника", що перешкоджало реалізації планів територіальної громади по створенню на цій ділянці парку "Берковщина".

За задумом головного архітектора проекту Сергія Бабушкіна, на 8 га Дніпровської набережної планували звести висотку у 200 м (на нижніх поверхах офіси, а на верхніх готель), творчий центр, концертний зал на 3,7 тисячі та паркінг на 1 тисячу місць. 

Проект центру Табачника від Бабушкіна. Фото archunion.format-maket.com.ua

Ірина Балачук, Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ