Локації Євробачення очистять від рекламиФото nagg.in.ua

Основні локації, на яких відбуватимуться заходи Євробачення-2017, очистять від реклами.

Про це "Українській правді. Київ" повідомив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Планується, що приберуть навіть законні конструкції, до того ж силами їх власників.

"Ми зараз працюємо в робочій групі з лідерами рекламного ринку, операторами. Ми матимемо близько 10 локацій проведення заходів до Євробачення. У першу чергу – це Лівобережна. Ми працюємо, щоб добровільно з ними навести лад, бо є діючі дозволи, і ми не маємо права демонтувати якісь конструкції, які би, може, варто було прибрати", - сказав Резніков

"Але представники рекламного бізнесу готові бути соціально відповідальними – принаймні вони це стверджують – готові піти нам назустріч. Нині ми розробляємо пілотні схеми, як прибрати рекламу на цих локаціях", - додав він.

При цьому, за словами, чиновника, якщо власник щита чи іншої законної реклами не захоче сам її прибрати на час Євробачення, то міській владі доведеться з цим просто змиритися.

"Самі ми не зможемо демонтувати законну рекламу, тож будемо змушені прийняти це як факт. Але в подальшому з такими представниками бізнесу діалогу не буде, довіри до них уже не буде", - сказав Резніков.

Роботи по демонтажу реклами на локаціях Євробачення стартуватимуть уже в березні.

"Крім того, на Лівобережці є 3 недобудови – одна НАК "Нафтогаз Україна", і дві недобудови "Укрбуду". Ми домовились з "Укрбудом", що вони забрендують оці недобуди. Так само нам позитивно відповіли і з НАК "Нафтогаз Україна", але там просять певної допомоги", - сказав Резніков.

Він відзначив, що незавершені будівництва закриють тканиною з малюнком – найімовірніше, це буде логотип Євробачення – намисто.

Як відомо, навесні 2017 року в Києві проходитиме конкурс Євробачення.

Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр.

Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ