Кличко: загрози відключень тепла немаєФото kiev.klichko.org

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що у Києві немає загрози відключення теплопостачання через нестачу енергоресурсів.

Про це він сказав під час засідання Київради 23 лютого.

"Сьогодні місту Києву не загрожує нестача ресурсів. Запас вугілля на ТЕЦ "Єврореконструкції" становить 20 тисяч тонн. І через складну ситуацію в енергетиці я доручив перевести ТЕЦ в економний режим роботи. Зокрема дав завдання задіяти парові котли, які працюють на вугіллі, та водогрійні котли, які працюють на природному газі. У такому режимі цих запасів вугілля вистачить на 50 днів", - сказав Кличко.

Він наголосив, що спекуляції про відключення тепла не мають підґрунтя.

"Ситуація у нашому місті контрольована. "Загрози відключень немає", - підсумував Кличко.  

Як відомо, 17 лютого мер Києва доручив перевести ТЕЦ в економний режим роботи у зв’язку зі складною ситуацією в енергетиці в країні.

25 січня люди, які називають себе ветеранами АТО, а також народні депутати почали блокувати залізницю між станціями Світланове та Шипілове. Поліція відкрила провадження за цим фактом.

Згодом особи у камуфляжному одязі захопили ще одну ділянку залізниці на Луганщині. Вони аргументують це боротьбою з контрабандою і вимагають припинити торгівлю з окупантами на сході України.

За даними уряду, 10 лютого було припинено всі поставки антрациту з тимчасово неконтрольованих територій для роботи ТЕС України. 

Детальніше про це читайте на "Економічній правді".

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ