Київ може втратити історичний будинок навпроти Софії?У Києві можуть знищити історичний будинок, з балкону якого Михайло Грушевський зачитував IV Універсал УНР, – будівлю навпроти „Софії Київської" уже обнесли зеленим парканом.

Про це у facebook написала активіст, екс-депутат Київради Олена Терещенко-Єскіна.

"Історичний будинок по вулиці Володимирській, 21/вулиці Софіївській, 20 вірогідно готують до знищення! Легендарний будинок оточили парканом, вибили вікна та скоріш за все готують до знищення саме за проектом 2005 року авторства Бабушкіна – під будівництво офісно-житлового центру з підземним автопаркінгом", - написала Терещенко-Єскіна.

Будинок обнесли парканом. Фото Jerzy Szalacki з facebook 

Вона додала, що інформаційна вивіска на будинку або паркані відсутня. 

 Вікна вибиті, іннформщита немає. Фото Олена Терещенко Єскіна з facebook 

"Вказаний будинок має не лише історичну, але і величезну архітектурну цінність, у тому числі і як неповторний елемент фонової історичної забудови XIXст. Колись у будинку знаходився відомий готель "Давня Русь" та дуже популярний у ті часи однойменний ресторан", - наголосила активіст.

Як відомо, раніше Терещенко-Єскіна повідомила, що упродовж останніх років йде справжнє полювання на унікальні будинки в історичному центрі столиці України.

А щонайменше 20 пам’яток Київ може втратити вже завтра.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ