Героїв Небесної сотні вшанують "пелюстковою ходою" та фотовиставкамиФото з facebook Музей Революції Гідності

18-21 лютого у столиці відбудеться низка пам’ятних заходів до Дня Героїв Небесної сотні.

Про це повідомляє сайт Інституту Національної пам’яті.

18 лютого о 12:00 в "Українському домі" на вулиці Хрещатик, 2, відбудеться відкриття виставки "У фокусі подій", де покажуть понад 200 світлин та експонати Музею Майдану. Виставка триватиме до 21 лютого.

З 11:00 до 20:00 у ТЦ "Глобус" (центральних вхід, галерея справа) проходитиме мультимедійна виставка "Відважні, наші Герої". Подивитися вись таку можна до 21 лютого включно. 

З 15:00 до 16:00 запланований екскурсійний тур "Місцями Революції Гідності". Збір у ТЦ "Глобус", у просторі виставки "Відважні, наші Герої". Потрібна реєстрація.  

19 того о 13:00 в "Українському домі" відбудеться презентація нової книги відомої української поетеси Тетяни Домашенко "Ангели-охоронці".  

З 13:00 – 14:00 триватиме екскурсійний тур "Місцями Революції Гідності" (за попередньою реєстрацією).

О 15:00 в "Українському домі" покажуть виставу "Ми, Майдан". Після показу, о 16:30, запланована дискусія з героями вистави "Зріз пам’яті".

20 лютого о 10:00 розпочнеться панахида за Героями Небесної Сотні та борцями за незалежність України на Алеї Героїв Небесної Сотні біля каплички і Хреста.

О 17:00 на Алея Героїв Небесної Сотні пройде акція "Запали вогонь пам'яті". 

Також о 17:00 стартуватиме екскурсійний тур "Місцями Революції Гідності" (за попередньою реєстрацією).

Крім того, як повідомляють у facebook, 18-20 лютого відбудеться "Триденна пелюсткова хода".

"У суботу та неділю о 16:00 збираємось біля стели, в понеділок о 19:00. Буде вільний мікрофон, театральна постановка, яка символізує події на Майдані, в Україні і у всьому світі. Після чого буде хода, під час якої ми обійдемо місця боротьби і посиплемо пелюстками квітів там, де проливалась кров Героїв", - йдеться в повідомленні.

Для виступу на вільному мікрофоні потрібна реєстрація.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ