Метрополітен оголосив повторний тендер на реконструкцію "Лівобережної"Фото tov-tob.livejournal.com

КП "Київський метрополітен" оголосило повторний тендер на реконструкцію фасаду й вестибюлю станції "Лівобережна" за 24,8 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на портал держзакупівель ProZorro.

Згідно з умовами тендера, підрядник зобов'язується створити сучасну систему навігації для пасажирів, зробити заміну й збільшення розмірів літер назви станції на фасадах вестибюлів.

Також планується здійснити перекриття фасаду вестибюля з довговічних, атмосферостійких, антивандальних, стійких до механічних пошкоджень, фарбувальних матеріалів "антиграфіті" і рекламної продукції, матеріалів.

Крім того, тендером передбачено установлення по 4 вестибюльних дверей з алюмінієвого сплаву, анодируваних і стійких до стирання, з пристроями для блокування й закриття у разі протиправних дій у дві нитки на входах-виходах з вестибюлів станції.

Роботи передбачається закінчити до 20 квітня 2017 року.

За даними агентства, раніше тендер на реконструкцію фасаду й вестибюля станції "Лівобережна" виграла компанія "Мегапрофі", що підозрюється у фіктивному підприємництві.

Згідно з рішенням Шевченківського райсуду Києва від 12 серпня 2016 року, поліція встановила, що посадові особи компанії "Білтек БУД" протягом грудня 2015 року через безтоварні операції незаконно сформували від підприємств із ознаками фіктивності, зокрема компаній "Мегапрофі" і "НВП "Енергомонтаж", податковий кредит на загальну суму понад 4 млн гривень.

Досудове розслідування з цього факту було почато 1 березня 2016 року.

Кінцевим бенефіціаром компанії є жителька Дніпра Ольга Шамрай.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ