На Позняках замість скандальної забудови можуть облаштувати екопаркЗамість скандального будівництва на вулиці Здолбунівській на столичних Позняках можуть облаштувати екопарк "Озеро Качине".

Ідею парку підтримали міські чиновники у рамках "Громадського проекту".

Нині на сайті триває голосування за ідеї киян, які реалізовуватимуть коштом бюджету у 2017 році. 

"Створення екопарку "Озеро Качине" збільшить кількість місць відпочинку на природі у Дарницькому районі, збереже природнє озеро Качине і локацію диких птахів на ньому", - переконана автор ідеї Тетяна Булавська.

 

На реалізацію потрібно близько 1 мільйона гривень.

За ці кошти пропонують вивезти сміття, підготувати ділянку під функціональні майданчики, укласти асфальт, мощення доріжок, встановити дерев'яні лавки, обладнання для дитячого майданчика, змонтувати освітлення, провести благоустрій і озеленення території, висадити дерева.

Підтримати проект екопарку можна ТУТ. 

Як відомо, по вулиці Здолбунівській на розі з проспектом Григоренка запроектований 6-секційний панельний житловий будинок на 1276 квартир з дворівневим підземним паркінгом. За даними Київради, 8% житлової площі об’єктів буде передано постраждалим від "Еліта-Центр". 

Забудовником виступає КП "Житлоінвестбуд-УКБ", керівником якого є депутат Київради від "Солідарності" В’ячеслав Непоп. 

Здати будинок в експлуатацію планували у 2016-2017 роках.

Для цього ще навесні 2015 року почали засипати озеро Качине, проти чого категорично виступають місцеві жителі. 

Забудовник переконував, що, ніякого озера там немає, є лише багниста територія.  

Мовляв, за даними КО "Інститут генерального плану міста Києва" (лист від 02.12.2014 року №03-1001), на "згаданій земельній ділянці водні об’єкти відсутні, а земельна ділянка підтоплюється ґрунтовими водами із можливістю їх виходу на поверхню".

19 квітня молодики в чорному і на камуфльованих машинах з номерами "Майдан", "Майдан05" потрощили намети активістів і приймальні народних депутатів.

20 квітня тітушки забудовника побили противників забудови – постраждали дві жінки.

21 квітня секретар Київради Володимир Прокопів заявив, що будь-які роботи на озері Качиному на вулиці Здолбунівській зупинено до моменту вирішення конфлікту.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ