Реконструкція Театру на Подолі коштуватиме 165 мільйонів – РошенФото Ярослав Ємельяненко

Кондитерська корпорація "Рошен" виділила 165 мільйонів гривень на реконструкцію Київського драматичного театру на Андріївському узвозі.

Про це повідомили "Українській правді. Київ" у прес-службі корпорації.

Презентація проекту і відкриття оновленого фасаду відбудеться 29 листопада об 11:00.

"Корпорація Roshen успішно реалізувала першу чергу проекту "Театр на Подолі". 29 листопада відбудеться урочисте відкриття першої черги благодійного проекту. Бюджет проекту складає понад 165 мільйонів грвиень", - йдеться в повідомленні.

У корпорації наголосили, що старий проект театру змінили і вдосконалили, оскільки він не брав до уваги сцени і глядацької зали.

 Фото Ярослав Ємельяненко

"Нова будівля театру поєднує в собі елементи минулого – 2/3 фасаду облицьовано старовинною київською цеглою з клеймом заводів 19-го століття, інша частина представляє собою сучасну конструкцію з металу. Передня частина фасаду повторює ритм етажності Андріївського узвозу", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі наголосили, що будівля зроблена за європейськими стандартами і зможе приймати на гастролі практично будь-який іноземний колектив. 

"Сама темна частина, яку всі критикують, це дорогий матеріал – райнцинк. Вибір його обумовлений тим, що будівля повинна бути легкою, бо стоїть на узвозі", - цитує прес-службу компанії "Інтерфакс-Україна".

"Колір бокової частини з часом має набути зеленуватого відтінку і злитися з горою, "плюс" ми хочемо посадити там дикий виноград і плющ, які закриють всю бокову частину, яку видно під час підйому на Андріївський узвіз", - додали у прес-службі.

"Нове приміщення Театру на Подолі стане гордістю столиці", - підсумували у прес-службі "Рошен".

Як відомо, "Рошен" розраховує закінчити реконструкцію "Театру на Подолі" до березня 2017 року.

У соціальних мережах обурились фасадом нової будівлі Київського драматичного театру на Подолі. Користувачі вже називають будівлю "саркофагом", "крематорієм", тощо.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
Коментарі - 14
RX _ 04.01.2017 17:00
руслан49: Правильно пишешь Дима ! Киев это Троещина и Борщаговка. Там евреи и царские чиновники твой мироморядок не нарушили.
Anatoly Parnenko:
Завити виноградом і плющем потворну і бридку будівлю, яка ганьбить Київ, це називається окозамилювання. Горбатого могила виправить. Знести, щоб не ганьбила Київ!
Ці придурки все позносять. Вони кажуть, що історичне обличчя Києва це будинки, які будували царські чиновники і єврейські комерсанти на початку 20 століття. І щоб було сьогодні так, як тоді. Не вище 5 поверхів. Вони не розуміють, що ці євреї емігрували в США і там будували хмарочоси. В США грошей на будівництво було більше.
RX _ 04.01.2017 16:54
Если бы реконструкцию финансировала корпорация "Конти" заголовок бы выглядел так- "На фейковой реконструкции театра отмыли 165млн. гр. Генпрокуратура начала раследование"
Посмотрите на исторический центр Праги, там есть подобное? Даже "Танцующий дом" хотела снести, поскольку по стилю он не очень вписывался, но при этом он по этажности такой же как и окружающие здания! О чем вы говорите? Однозначный прокол, который стараются замазать цифрами, раскатами про виноград...
Oleksii Suprun _ 29.11.2016 11:58
Евгений Буравлев:
Пост-модернистсткая архитектура вам известна?
Почитайте роботы Вентури, Айзексона и других.
Или более откровенно: беспокоит только то, что это связанно с "Roshen"?
А мне нравится, напоминает плитки пористого шоколада, белого и черного
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте