ТРЦ над "Героїв Дніпра" будують вночі, щоб не загрожувати пасажирам – директор метроФото з facebook Oasis Kyiv

Забудовник ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра" веде шумне будівництво вночі, оскільки певні види робіт можна проводити лише в час, коли підземка не працює і немає загрози для пасажирів.  

Про це на засіданні Київради 15 вересня заявив директор КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

"Є чаcтина робіт, які дуже важливі і важкі, і вони провинні проводитись тільки в "технічне вікно" – час, коли метрополітен не працює, не ходять потяги і немає пасажирів", - сказав він.

За словами Брагінського, зокрема, забивання паль можна виконувати лише вночі.

"Буріння і забивання свай може проводитись лише в технічний час, коли немає пасажирів і немає руху поїздів. Це з 12 ночі до 5 ранку", - сказав він.

На запитання мера Віталія Кличка, скільки ще мешканцям не спати вночі – місяць, рік чи п’ять років, керівник метро відповісти не зміг.

"Наразі не можу відповісти це питання, бо генпідрядник має проблеми з темпами виконання робіт через блокування, через меморандуми з мешканцями. Попередньо ці роботи мали закінчитись за наступні 2 тижні (до кінця вересня – ред.), але нині цей термін зсувається", - сказав Брагінський.

Як відомо, у липні у "колі" на виході з метро "Героїв Дніпра", де нещодавно прибрали незаконні МАФи, розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру.

Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, передана в оренду приватній фірмі "ударівця" Валерія Іщенка "Єлікон ЛТД".

Мешканці скаржаться, що роботи проводяться навіть уночі і не дають їм нормально відпочити.

За проектом, торговий центр буде трирівневим і матиме площу 10 тисяч кв. м. 

Тим часом місцеві жителі зареєстрували петицію про заборону будівництва.

2 вересня через будівництво торгового центру у колі на метро "Героїв Дніпра" на 4 місяці закрили один з вестибюлів станції. 

8 вересня у метро повідомили, що на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv" пошкоджено склепіння. 

9 вересня КП "Київський метрополітен" заявив, що проведе перевірку тріщин на підлозі станції "Героїв Дніпра".

Директор метро Віктор Брагінський та директор ТОВ "Мегалайн Інжиніринг" Володимир Градісов запевнили, що обвалу через будівництво триповерхового торговельно-розважального центру над станцією "Героїв Дніпра" не відбудеться.

За словами Брагінського, на це будівництво є усі необхідні дозвільні документи.

Увечері 12 вересня біля станції метро "Героїв Дніпра" зібралася протестна акція проти будівництва ТРЦ.

13 вересня у КМДА повідомили, що представники столичної влади, ініціативна група мешканців та замовник будівництва досягли порозуміння щодо будівництва ТРЦ над станцією метро "Героїв Дніпра". 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ