Під "Київміськбудом" протестують проти забудови: кидають димові шашки. ФОТО. ВідеоВранці 9 вересня близько 2 десятків осіб заблокували вхід у будівлю "Київміськбуду".

Про це повідомила журналіст "Української правди" Анна Недогибченко, яка не могла потрапити на роботу.

"Нас не пускали на роботу. Забарикадували. Але після того, як ми показали посвідчення – пропустили. Пропускають працівників УП і Громадського", - додала вона.

Перед будівлею розкидані секції металевого паркану, вогнегасники, шини.  

Фото Анни Недогибченко

Журналіст відзначила, що окремі активісти тримають бити. Станом на 9:20 під будівлю "Київміськбуду" прибуло багато поліції. Почалась бійка.

Активісти кидають димові шашки. Поліцейські застосували сльозогінний газ до тих, хто зчепився в бійці.

Площу перед будівлею затягло димом.

 Фото Анна Недогибченко

Коли почалися вибухи і реакція поліції, пікетувальники кинулися урозтіч, у двори сусідніх будинків.

Сnаном на 9:30 ситуація нормалізувалася.

Як відомо, увечері 8 вересня у провулку Святошинському, 2, де "Київміськбуд" намагається звести 25-поверхівку, були сутички і стрілянина.

Співробітники поліції втрутилися у конфлікт і врегулювали ситуацію.Активісти намагалися увірватися на територію будівництва, вони почали кидати піротехнічні засоби та димові шашки. У відповідь охоронці та працівники будівельного майданчику запалили шини.

Згодом представники цивільного корпусу "Азов" та місцеві мешканці, що пікетували ділянку у Святошинському провулку у Києві, протестуючи проти планів забудови, увійшли на територію і планували залишитися на ніч, щоб її знову не зайняли.

Як відомо, будівельний скандал у Святошинському провулку розгорнувся у лютому .  

Мешканці виступили категорично проти будівництва ПАТ "ХК "Київміськбуд" 25-поверхового житлового будинку у дворі їх будинку. За словами жителів, звести висотку хочуть на земельній ділянці раніше виділеній під будівництво дитячого садка. Для цього навіть змінили адресу на вулицю Святошинську. 

18 лютого жителі Святошинського провулку, 2 заявили, що їх побили тітушки забудовника.

Водночас "Київміськбуд" наголошує, що будівництва на вулиці Святошинській відбувається законно.

Компанія оприлюднила документи, що підтверджують законність робіт. 

Жителі ж переконані, що забудова незаконна, і нова 25-поверхівка просто зруйнує їхній дім.

6 вересня на будівництві у Святошинському провулку, 2 знову сталися сутички. 

Столична влада заявляє, що будівництво 25-поверхівки ХК "Київміськбуд" у Святошинському провулку, 2, проти якого виступає місцева громада, – законне.

Президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір заявив, що компанія "не перестане будувати тільки тому, що комусь це не подобається". За його словами, опір на будівництві не вщухає тільки через те, щоб вибивати з "Київміськбуду" гроші. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ