На місці забудови у Святошинському провулку сталися сутички. ВідеоСкриншот з відео

У Києві триває протистояння через плани забудови ділянки на Святошинському провулку, 2.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Відзначається, що 6 вересня на Святошинському провулку, 2 мали відбутися громадські збори щодо вирішення питання із забудовником, який, за словами жителів, незаконно привласнює прибудинкову територію.

Проте під час зборів між невідомими, які ще напередодні заблокували автостоянку з автомобілями місцевих жителів, та ветеранами батальйону "Донбас", які виступили на боці місцевих мешканців, виникла сутичка.

Щоб унеможливити проникнення активістів на територію автостоянки, невідомі підпалили автомобільні покришки та пустили сльозогінний газ.

На місце прибули рятувальники, які і загасили пожежу.

Місцеві мешканці звинувачують присутніх на місці поліцейських у покриванні невідомих. Поліцейські звинувачення відкидають.

Конфлікт триває з 5 вересня. Тоді на автостоянці невідомі заварила браму, у результаті чого там заблокованими лишилися автомобілі місцевих мешканців. Наразі більшість автомобілів вже забрали з паркінгу.

Як відомо, будівельний скандал у Святошинському провулку розгорнувся у лютому .  

Мешканці виступили категорично проти будівництва ПАТ "ХК "Київміськбуд" 25-поверхового житлового будинку у дворі їх будинку. За словами жителів, звести висотку хочуть на земельній ділянці раніше виділеній під будівництво дитячого садка. Для цього навіть змінили адресу на вулицю Святошинську. 

18 лютого жителі Святошинського провулку, 2 заявили, що їх побили тітушки забудовника.

Водночас "Київміськбуд" наголошує, що будівництва на вулиці Святошинській відбувається законно.

Компанія оприлюднила документи, що підтверджують законність робіт. 

Жителі ж переконані, що забудова незаконна, і нова 25-поверхівка просто зруйнує їхній дім.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ