Коханівський каже, що йому обіцяли знести пам'ятник Щорсу до вересняФото istpravda.com.ua

"Добровольчий рух ОУН" сподівається, що пам'ятник Миколі Щорсу київською владою буде знесений до вересня. 

Про це заявив голова руху Микола Коханівський, виступаючи перед присутніми 50 активістами на мітингу за знесення пам'ятника Щорсу, повідомляють "Українські новини".

"Вчора і сьогодні мені телефонував народний депутат пан Білоцерківець. Він сказав, що його уповноважив зі мною говорити мер Кличко. Також мені дзвонили і з СБУ і підтвердили, що вони протягом декількох днів завісять цей пам'ятник і просять його не чіпати. Але до вересня його приберуть", - сказав Коханівський.

Також він зазначив, що представники Служби безпеки України вибачалися за те, що досі не зайнялися контролем знесення комуністичного пам'ятника.

Крім того, Коханівський наголосив, що існують і технічні труднощі зі знесення пам'ятника, тому київській владі потрібно більше часу.

Мітинг проходив спокійно.

На місці перебували п'ять противників знесення пам'ятника, в однієї з них активісти вирвали з рук плакат з написом "Стоп вандали".

За правопорядком спостерігали близько 200 співробітників Національної поліції і бійців Національної гвардії, частина з них перебувала в автобусах біля пам'ятника Щорсу.

Навколо самого пам'ятника виставлені будівельні ліса, обтягнуті зовні тканиною в кольорах державного прапора.

Як відомо, раніше Коханівський заявляв, що ОУН має намір демонтувати пам'ятник Щорсу в Києві 24 серпня.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ