МАФи, що виростають під вікнами киян, законні – радник мера



Фото з facebook Олександра Соколенка

Кіоски, які за ніч виростають під вікнами киян, часто є не новими, а законними і перенесеними з інших місць. 

Про це "Українській правді. Київ" заявив народний депутат, радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець, коментуючи чергову появу МАФів на вулиці Солом’янській.

"Ось ці МАФи на Солом’янській, 23 – це не нові МАФи, а перенесені старі. І вони законні. Їх власники сплачують пайову участь, тобто від них ми маємо надходження до бюджету. Їх перенесли з бульвару Лепсе, 12", - сказав Білоцерковець.

Він додав, що причини перенесення у конкретному випадку поки не знає, але з’ясує.

"Це не перший випадок. Я не одну скаргу отримав, бо через перенесення МАФів законних їх часто сприймають, як нові. Але перенесення відбувається не просто так. На це є причини. От ми переносили законні МАФи на інше місце, бо там починалась реконструкція. Також буває, що МАФ законний, який платить до бюджету, стоїть на приватній території і нам пишуть "прошу прибрати з приватної території". Рішення про перенесення приймає комісія КМДА, а місце, куди перенести пропонує районна влада", - пояснив Білоцерковець.

 

Він додав, що спершу МАФовики, коли зрозуміли, що можна переносити кіоски, подавали документи на перенесення у більш людні місця.

"Але ми це присікли. Зараз переносять кіоски тільки у разі крайньої необхідності. Пои МАФах на Соломянській, 23 рішення було прийнято ще в травні. Чому районна влада запропонувала це місце, на яке вже не раз скаржились, не знаю, але з’ясую", - пообіцяв Білоцерковець.

 

Він наголосив, що завдання міста не знищити МАФи, які є законні і сплачують пайову участь, але заважають ремонту чи стоять на приватній території, а шукати нові місця для них.

"Але це не повинно породжувати конфлікт з жителями", - підсумував радник мера.

Як відомо, раніше кияни скаржились, що у місті за ніч на місці демонтованих кіосків виростають нові. Іноді по четвертому колу. 

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ