На дванадцяти вулицях Києва на 10 місяців обмежать рухФото google.com.ua/maps

З 15 серпня до 31 травня 2017 року буде тимчасово обмежено рух транспорту на 12 вулицях у кількох районах столиці у зв’язку з реконструкцією мереж ПАТ "Київенерго".

Про це повідомляє сайт Київської адміністрації.

"З 15 серпня 2016 року до 31 травня 2017 року буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів із зайняттям тротуару на вулицях Голосіївській, Віктора Забіли, проспекті Науки, провулку Руслана Лужевського, вулицях Ізюмській, Миколи Грінченка, Івана Кудрі, Великій Васильківській, Антоновича, Загородній, Предславинській, Євгена Коновальця", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що схему організації дорожнього руху на період виконання будівельних робіт буде розроблено та погоджено в управлінні превентивної діяльності Нацполіції Києва та подано на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

А під час виконання робіт ПАТ "Київенерго" забезпечить вільний та безпечний рух пішоходів та транспортних засобів.

"Після завершення робіт покриття проїжджих частин та заїзди у двори відновлять за типом існуючого, а покриття тротуарів – на повну ширину фігурними елементами мощення", - йдеться в повідомленні.

КМДА просить учасників дорожнього руху із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та враховувати цю інформацію при плануванні маршрутів слідування містом.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ