Фунікулер може стати "першопрохідцем" у електронних квитках


Київський фунікулер може стати одним із перших видів столичного транспорту, у якому пасажири зможуть користуватись електронним квитком.

Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Ілля Сагайдак під час інспектування ремонтних робіт столичного фунікулера, повідомляє КМДА.

Уже 110 років люди користуються фунікулером – ця похила залізниця з канатною тягою з’єднує Печерський та Подільський райони Києва.

Щорічно на фунікулері здійснюються обов’язкові регламентні роботи, які включають ремонт технічних вузлів та будівельно-ремонтні роботи. Цього року вони триватимуть з 18 липня до 18 серпня.

На цьогорічний ремонт фунікулеру з фонду соціального розвитку виділено кошти в розмірі 600 тис. грн.

"Щодоби послугами фунікулера користується  значна кількість пасажирів: від 4000 до 6000 у робочі дні та  від 11 000 до 14 000 у вихідні, з них до 54% складають пільгові пасажири", – зазначив Сагайдак.

Він також додав, що завдяки співпраці з MasterCard київський фунікулер став першим наземним видом транспорту з можливістю безготівкового розрахунку за проїзд.

"А завдяки нашому проекту фунікулер може стати одним із перших видів транспорту, у якому кияни та гості столиці зможуть користуватись електронним квитком", – сказав Сагайдак.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ