Мер Ірпеня: Я зараз не в УкраїніФото skelet-info.org

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк наразі знаходиться не в Україні.

Про це сам Карплюк розповів в ефірі Громадського.

Він також розповів, що не знає, де наразі перебуває міський голова Бучі Анатолій Федорук.

"Зараз я не в Україні. Зараз, на цей момент, місце його (міського голови Бучі Федорука – ред.) перебування мені невідомо", – сказав Карплюк.

Він також прокоментував мітинги під Генпрокуратурою, які пройшли на його підтримку.

"Одразу після тих подій, які трапилися зранку після обшуків у моєму будинку, в соцмережах стартував такий заклик. Мені приємно, що громада проявила таку ініціативу. Я спостерігав за цим зі ЗМІ", - сказав Карплюк.

Він відкинув звинувачення у використанні адміністративного ресурсу при проведенні мітингу.

"Там було майже 2 тисячі чоловік. У нас працює в Ірпінській міській раді 86. Про який адмінресурс може йти мова?", - сказав він.

Як відомо, 21 липня в помешканнях мера Бучі Анатолія Федорука, а також його соратника – мера Ірпеня Володимира Карплюка, почалися обшуки слідчих Генпрокуратури.

Також обшуки проводилися і в інших місцях, загалом на 31 об'єкті.

Правоохоронці підозрюють обидвох мерів у незаконній забудові лісів, їм загрожує мінімум по шість років ув'язнення.

21 липня міська рада Бучі не працювала.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що мери Бучі та Ірпеня протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема – екс голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

16 грудня 2015 року Верховний Суд України відмовив у перегляді рішення, за яким родина Калетника має повернути державі 14,05 га лісів у Бучі. Калетник перебуває у розшуку з грудня 2014 року.

21 липня прес-секретар генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, посилаючись на депутата від БПП Володимира Ар'єва повідомила, що мер Ірпеня втік за кордон.

У свою чергу Карплюк наразі переховується, хоча стверджував, що перебуває в Україні.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ