Марш Рівності завершився: до поліції доставили 50 осібФото поліції

Станом на 10:35 Марш Рівності за права ЛГБТ-спільноти завершився. До поліції доставили близько 50 агресивно налаштованих осіб.

Про це повідомляє сайт Головного управління Нацполіції Києва.

"До управлінь столичної поліції доставили близько 50-ти агресивно налаштованих осіб, які не реагували на зауваження поліції. Правоохоронці встановлять, хто вони, відберуть пояснення та нададуть правову оцінку їхнім діям", - йдеться в повідомленні.

Марш тривав трохи більше 20 хв. У ньому взяли участь близько тисячі осіб

Відзначається, що учасники маршу подякували правоохоронцям за забезпечення правопорядку і наразі залишають місце заходу.  

У поліції наголосили, що до охорони порядку під час ходи у середмісті Києва залучені близько 6 тисяч правоохоронців, у тому числі працівники Національної гвардії України, курсанти Національної академії внутрішніх справ, структурних підрозділів столичної поліції та зведені загони з інших регіонів держави.

 Правоохоронців було у кілька разів більше, ніж учасників 

У місці проведення заходу були встановлені фільтраційні кордони, правоохоронці забезпечували пропускний режим і превентивні поліцейські заходи. Зокрема вибірково перевіряли документи та вміст сумок учасників маршу.

 Ніби минулося без сутичок. Але затримали 50 агресивних осіб 

На місці працювали кінологи зі службовими собаками та експерти-вибухотехніки.

Фото поліції

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ