У Кличка обіцяють подбати про безпеку під час Маршу РівностіФото з facebook

Київська адміністрація подбає про безпеку під час Маршу Рівності 12 червня.  

Про це під час наради з представниками правоохоронних органів, пожежної охорони та медичної допомоги заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє сайт міської влади.

"Ми маємо докласти всіх зусиль, аби захід пройшов мирно. Саме для цього ми зібрали представників всіх задіяних структур, аби обговорити координацію. І всі вони запевнили, що повністю готові забезпечити порядок. Якщо для координування дій потрібні будуть додаткові зустрічі та наради – ми проведемо їх", – сказав він.

Пліс закликав киян та гостей міста бути толерантними, поважати один одного та утриматися від проявів агресії.

"Це наш тест на людяність. Київ – столиця, яка прагне до рівності і вбачає пріоритетом європейський розвиток, і ми маємо можливість засвідчити це", – підкреслив чиновник.

Як відомо, Марш Рівності відбудеться у Києві 12 червня, захід стартує о 10 ранку від головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У заході візьмуть участь представники дипломатичних місій, активісти, громадськість.

Під час заходу можливе тимчасове обмеження руху автотранспорту, додатково працюватимуть бригади поліції, Національної гвардії, пожежної охорони і карети швидкої.

Як відомо, раніше низка націоналістичних організацій заявили про намір не допустити проведення цього маршу. 

Однак глава Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що поліція буде "жорстко" захищати марш.

Кияни написали петицію до Київради про заборону проведення гей-прайду у Києві 12 червня. Вона швидко набрала необхідні для розгляду 10 тисяч голосів. 

У Національній поліції заявили, що мають намір залучити близько 6,5 тисячі співробітників поліції до забезпечення порядку в ході Маршу рівності за права ЛГБТ 12 червня. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ