Джамала і Матвієнко стали почесними громадянами КиєваФото bbc.com

Київрада присвоїла звання почесного громадянина Києва співачці Джамалі, яка перемогла у Євробаченні-2016 та народній артистці України Ніні Матвієнко.

За відповідні рішення на засіданні 26 травня проголосували 101 та 104 депутати відповідно.

Звання присвоєно за визначні особисті заслуги у соціально-економічному і культурному розвитку столиці та активну громадську діяльність.

Мер Києва Віталій Кличко додав, що Київ уже починає готуватися до Євробачення-2017, щоб провести його гідно і на високому рівні.

"Ми чули, що ще деякі міста заявили про бажання прийняти в себе цей пісенний конкурс. Але, хочу зазначити, що столиця  - найбільш підготовлене для такого рівня заходів місто. У Києва вже є досвід проведення цього конкурсу у 2005 році. Ми приймали Євро-2012". – сказав Кличко.

Він наголосив, що столиця вже розпочала підготовку до Євробачення.

"Група по проведенню вже організована… Ми запрошуємо до організації Джамалу і її представників", - підсумував Кличко.   

Як відомо, перемогу у Євробаченні-2016 здобула Джамала,  тому наступний пісенний конкурс пройде в Україні. 

Мер Києва запевнив, що столиця гідно підготується, щоб провести Євробачення на найвищому рівні. 

Прем'єр Володимир Гройсман вважає, що для визначення міста, в якому буде проходити пісенний конкурс, треба організувати всеукраїнський конкурс серед мегаполісів-претендентів.

Як відомо, за словами співголови партії "Наш край", першого заступника голови КМДА під час підготовки та проведення Євро-2012 Олександра Мазурчака, на проведення "Євробачення-2017" потрібно 10 мільйонів євро.

Міністр культури Євген Нищук переконаний, що "Євробачення-2017" можна провести тільки в Національному спортивному комплексі "Олімпійський" у Києві.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ