Суд скасував приєднання Коцюбинського до ІрпеняФото zib.com.ua

Київський апеляційний адмінсуд визнав протиправним і скасував рішення Коцюбинської селищної ради про приєднання селища до Ірпеня без належного проведення громадських обговорень.

Таке рішення суд прийняв 25 травня, повідомляє "Громада Приірпіння".

"Визнати протиправною бездіяльність Коцюбинського селищного голови Садовського В.І. щодо незабезпечення у смт. Коцюбинське громадських обговорень про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад", - йдеться в постанові.

"Визнати протиправним та скасувати рішення №851 35 сесії Коцюбинської селищної ради 6-го скликання від 20 травня 2015 року "Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи"

Визнати протиправним та скасувати рішення № 852 36-ї сесії Коцюбинської селищної ради 6 скликання від 4 червня 2015 року "Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Ірпеня та селища Коцюбинське"", - йдеться в рішенні суду.

Коцюбинське має спільну межу з Києвом, однак депутати потай від громади проголосували за приєднання до Ірпеня

Відзначається, що постанова набрала сили з моменту проголошення.

Як відомо, 20 травня 2015 року депутати Коцюбинської селищної ради прийняли рішення про приєднання до Міста Ірпеня.

За словами місцевих жителів, відбулося це без обговорення – думку громади щодо об’єднання ніхто не спитав.

Більше того, про сесію, на якій голосували це рішення, знали навіть не всі депутати.

Так, за словами активістки і депутата Коцюбинської селищної ради Ірини Федорів, яка тривалий час боролася з забудовниками і знищенням Біличанського лісу, вона про сесію дізналася постфактум.

На наступному засіданні на сесію селищної ради прийшли представники територіальної громади, але їх не пропускали до зали засідань. Частина людей, яка таки потрапила на засідання, кричала депутатам, що не хоче приєднуватись до Ірпеня.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ